Connect with us

Sport

Husky dobrze rywalizują w Turnieju Regionu ITA

Published

on

ALLENDALE, Mich. — Tenis kobiet Michigan Tech zakończył rywalizację w turnieju ITA Midwest Region, którego gospodarzem był Grand Valley State w poniedziałek. Husky osiągnęły wynik 6-1 w grach pojedynczych rundy otwierającej, ale nie wysłały gracza do rundy 16.

– To był solidny weekend – powiedziała trenerka Kristin Yep. „Pogoda była wyzwaniem, ale nasz zespół dobrze się przystosował. Pomimo kilku zmian w naszych zgłoszeniach w ostatniej chwili, myślę, że nasz zespół spisał się naprawdę dobrze, rywalizując zarówno w singlu, jak i deblu. Pomaga nam patrzeć w przyszłość i budować silne drużyny deblowe na wiosnę.

DAMSKIE JEDNO POJEDYNCZE MOCOWANIE

  • Seniorka Dominika Bobik (Wrocław, Polska) pokonała Anę Penteado (Ashland) 6-4, 6-1 w pierwszej rundzie, a następnie przegrała w pierwszej rundzie z piątą Martą Komar (Wayne State), 6:4, 7:6( 7). runda 32
  • Doktorantka Grace Eland (Penrith, Anglia) podzieliła sety w swoim debiucie Husky, zanim przegrała 5:4 6:4 11:9 z Zuzanną Krygier (Findlay).
  • Rozstawiona z numerem 10 Nastasia Jędrychowski (Drury) pokonała rozstawiona z numerem 3 Leę Cakarevic (Indianapolis) 6-2, 2-6, 6-3 w meczu o mistrzostwo.

WSPORNIK B-SINGLE DLA PAŃ

  • Senior Neva Manas (Carmel, Indiana) pokonał Kumiko Yamaguchi (Davenport) 6:2, 6:2 w otwierającym turnieju, ale przegrał w 1/8 finału z Sophią Hanover (Grand Valley State) 7:5, 6:3 32.
  • Junior Marina Fernandez (Reus, Hiszpania) pokonała Isabellę Sanchez (Walsh) 7-6(4), 6:1, ale przegrała w kolejnej rundzie w trzech setach z Canelą Luną (Hillsdale) 5-7, 6-4, 6:3 .
  • Debiutująca debiutantka Ewa Podulka (Trzebnica, Polska) zadebiutowała wygraną 6:3, 6:2 z Valentiną Moreno (Davenport), zanim przegrała 6:2, 6:3 z Yasminą Mayer (Walsh).
  • Emily Cojocaru (Richmond Hill, Ontario) pokonała Marię Gouveię (Maryville) 7:6(3), 6:1, po czym przegrała w następnej rundzie z Deą Gorgidze (Wayne State) 6:1, 6:3.

DAMSKIE JEDEN PODWÓJNY WSPORNIK

  • Bobik i Eland awansowali do drugiej rundy po odejściu rywalek Sienny Lopez i Hayley Tsuen (Purdue Northwest). Duet przegrał 8:5 z Ksenią Erminą i Ewą Samberger (Drury), które zajmują czwarte miejsce.
READ  Polacy i Czesi obiecują chronić słowacką przestrzeń powietrzną po przejściu na emeryturę MiG-ów

B-DOUBLE WSPORNIK DLA KOBIET

  • Cojocaru i Heinz pokonali w pierwszym meczu rozstawione z numerem 4 Canelę Lunę i Megan Hackman (Hillsdale) 8:5, ale przegrali z Carmen Llopis i Siną Skjelstad (Illinois-Springfield) 8:6.
  • Podulka i Manas połączyli siły, by pokonać Sabrinę Laynes i Suki Mandair (Wayne State) 8-6. Przegrali w drugiej rundzie z Elizabeth McGivern i Ellie Chawner (Hillsdale) 8-5.

Tenis kobiet Michigan Tech powraca tej jesieni na Ashland Doubles Invitational w piątek, 30 września w Ohio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.