Connect with us

technologia

Ostrzeżenie dotyczące zamówień w przedsprzedaży na Amazon PS5 i Xbox Series X.

Published

on

Będąc największym na świecie sprzedawcą internetowym, miliony ludzi miały sens, aby zamawiać PS5 i Xbox Series X. przez Amazon podczas uruchamiania w ciągu ostatnich kilku tygodni. I chociaż witryna Amazon przez większość czasu wydawała się być w nieco lepszym stanie niż jej konkurenci online, ostatni e-mail, który wysłałeś, prawdopodobnie zdziwił Cię, gdy udało ci się uzyskać stamtąd konsolę nowej generacji przed Sprzedaż. dostałem od nich:

„Skontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zamówienia na (PlayStation 5 / Xbox Series X / S), aby poinformować Cię z wyprzedzeniem, że ze względu na duże zapotrzebowanie możesz nie otrzymać tego elementu w dniu jego publikacji. Współpracujemy z dostawcą, aby uzyskać więcej zapasów. Udostępnimy dodatkowe aktualizacje, gdy pojawi się więcej informacji. „

Fala tego wybuchła, gdy zamówienia w przedsprzedaży na PS5 zostały zakończone, a potem usłyszałem, że niektórzy ludzie kupili je na Xbox niemal natychmiast po zamówieniu. Mój przyszedł wczoraj na moją serię X, trzy dni po złożeniu zamówienia. Jeśli jeszcze go nie masz, prawdopodobnie wkrótce to zrobisz.

Nierzadko zdarza się, że detaliści nie dostają dostawy w dniu premiery, dlatego odbiór w sklepie, jeśli możesz nim zarządzać, jest nadal preferowaną opcją (gdyby nie pandemia, w której czekaliśmy w ogromnej kolejce) niezły pomysł). Ale nie możesz tego zrobić z Amazon, a także niejasne jest pytanie, kiedy te konsole faktycznie nadejdą.

Na przykład mój docelowy PS5 podaje mi szacunkową datę od 12 listopada (rzeczywista data premiery) do 14 listopada. Ale Amazon? Każdy otrzyma tę wiadomość e-mail. Jeśli klikniesz linki w celu sprawdzenia aktualnej daty, po prostu otrzymasz wiadomość „Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy będziemy mieć szacowaną datę dostawy”. Czy to dzień później? Tydzień później? Miesiąc? Nikt nie wie.

Z tego powodu nie chciałem zamawiać w przedsprzedaży od Amazona, ale stan zamówienia w przedsprzedaży na Xbox Series X był kompletnym bałaganem i była to jedyna strona internetowa, którą mogłem uruchomić gdzie indziej w kilka sekund po 90 minutach prób i sprzedaży.

Przypuszczam, że nie przegapię dnia premiery Halo Infinite, ponieważ ta gra została ujawniona, ale gdybym powiedział, że chciałbym pobrać rozszerzenie Destiny 2’s Beyond Light w ramach Game Pass tego dnia w Series X tego samego dnia i zagrać w to zaczynając, wydaje się, że nie jest to możliwe, jeśli występują opóźnienia w wysyłce.

Mamy nadzieję, że wszyscy po prostu czekamy na dodatkowy e-mail z faktyczną datą, która właśnie się rozpoczyna lub zaczyna. Ale między pandemią a niebotycznym zainteresowaniem konsolami nowej generacji, które prowadzą do natychmiastowych wyprzedaży i wyprzedania sprzedaży detalicznej, nie zdziwię się, jeśli pojawi się dramat, w którym zarówno PS5, jak i Xbox pojawią się znacznie później, niż ktokolwiek się spodziewał, że złożyli pierwsze zamówienia w przedsprzedaży. Biorąc pod uwagę wszystkie wielkie gry wydane w tym tygodniu, powiązane z dokładnymi datami premiery, to naprawdę nie jest świetna sytuacja. Czekamy na kolejne groźne aktualizacje e-mail.

chodź za mną na Twitterze, youtube i Instagram. Weź moje powieści science fiction Herokiller i Herokiller 2i przeczytaj moją pierwszą serię Ziemska trylogiato też jest włączone Książki audio.

READ  Halo 4, 10 lat później, pozostaje godnym podziwu bałaganem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.