Connect with us

Gospodarka

Ostatnia wojna na Ukrainie: uciekinierzy „gotowi powiedzieć wszystko” o tajnych najemnikach; Wielka Brytania nie wyśle ​​odrzutowców do Ukraińców | wiadomości ze świata

Published

on

Liverpool stał się dziś oficjalnym miastem gospodarzem Eurowizji po tym, jak Wielka Brytania wkroczyła, by sterować programem, podczas gdy Ukraina nie jest w stanie tego zrobić.

Pomimo wygranej w konkursie w zeszłym roku Ukraina została uznana za niebezpieczną do organizacji programu, który ogląda ponad 160 milionów ludzi na całym świecie.

Witalij Kliczko, burmistrz Kijowa, powiedział wirtualnie na początku imprezy w 2023 roku: „Chciałbym, aby Konkurs Piosenki Eurowizji w Liverpoolu, legendarnym muzycznym mieście, został zapamiętany jako wielkie wydarzenie muzyczne i kulturalne.

„Będziemy patrzeć i kibicować”.

Dodał: „Wierzę, że następny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się na Ukrainie”.

Oksana Skybinska, Kierownik ds. Działalności Departamentu Współpracy Międzynarodowej UA:PBC – publicznego nadawcy Ukrainy, dodała: „Wszyscy mamy nadzieję, że do maja wojna się skończy i jak najwięcej osób z różnych grup (ludności) will (do Liverpoolu) może przyjść.

„Mamy nadzieję, a wtedy, oczywiście, bliżej wydarzenia zostanie podjęta decyzja, kto może przyjechać”.

Dodała: „Jesteśmy naprawdę otwarci i naprawdę chcemy przekazać jak najwięcej informacji (BBC i Liverpoolowi), jak najwięcej porad i jak najwięcej wiedzy fachowej, aby tegoroczna Eurowizja była naprawdę… (a) Ukraińska w duchu ”.

READ  Polska importuje pierwszą ropę Murban, przygotowując się do zakazu rosyjskiej ropy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *