Connect with us

Zabawa

Data premiery Star Wars Jedi: Survivor została przesunięta na kwiecień, mówi Respawn

Published

on

Kontynuacja Respawn Entertainment Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon przychodzi nieco później niż oczekiwano. Kontynuacja, wojna gwiazd Jedi: Ocalałyzostanie uruchomiony 28 kwietnia, Respawn i wydawca Electronic Arts ogłosili we wtorek.

Trwające przygody padawana Cala Kestisa i pomocnika droida BD-1 były pierwotnie oczekiwano na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X 17 marca. Nowa data premiery pod koniec kwietnia na Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor oznacza sześciotygodniowe opóźnienie.

„Przez ostatnie trzy lata zespół Jedi w Respawn wkładał w to swoje wspólne serce i duszę Gwiezdne Wojny Jedi: Survivori z dumą możemy powiedzieć, że treść kolejnego rozdziału w historii Cal Kestis została zamknięta” – czytamy Oświadczenie przypisane dyrektorowi gry Stigowi Asmussenowi i zespołowi Star Wars Jedi. „Jesteśmy teraz w pełni skoncentrowani na końcowej fazie: poprawkach błędów w celu poprawy wydajności, stabilności, dopracowania i, co najważniejsze, wrażeń z gry”.

Deweloper dodał: „Aby zespół osiągnął pasek jakości odradzania, dał zespołowi potrzebny czas i osiągnął poziom dopracowania, na jaki zasługują nasi fani, przedłużyliśmy nasz harmonogram wydań o sześć kluczowych tygodni”.

Kolejna podróż Kestis do galaktyki Gwiezdnych Wojen ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z Upadły Zakonz naszym bohaterem wciąż ściganym przez Imperium jako jeden z ostatnich pozostałych Jedi. Jedi: Ocalały „rozszerzy dynamiczną walkę w serii na nowe i innowacyjne sposoby” oraz da Kestis nowe zdolności Mocy i nowe postawy miecza świetlnego, aby akcja była świeża.

READ  Paweł "Kelner" Rozwadowski nie żyje. Słynny muzyk, legenda polskiego punka i reggae, miał 58 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *