Connect with us

Gospodarka

Osoby wybrane w Polsce otrzymują raport z audytu; Rekomendowany dyrektor finansowy

Published

on

POLSKA – Komisja selekcyjna otrzymała we wtorek wieczorem pozytywny raport o sytuacji finansowej miasta.

Christina Howe, główny audytor RHR Smith & Company z Buxton, przedstawiła audyt audytowy za rok obrotowy zakończony 30 czerwca 2020 r. Jedynym zaleceniem było, aby miasto zaktualizowało swoją politykę rachunkowości funduszy, aby dostosować ją do aktualnych praktyk i procedur miasta.

Zarządca miasta Matt Garside powiedział: „Dobry egzamin to nie przypadek” i pochwalił pracę Debbie Fitzpatrick, Dyrektora Finansowego w Polsce.

Garside ogłosił również zarządowi, że Polska otrzyma dwie płatności o łącznej wartości prawie 593000 USD, jedną w tym roku i drugą w przyszłym roku, zgodnie z ustawą American Rescue Plan Act z 2021 r., Część COVID-19 przeszła na początku tego roku – pakiet stymulacyjny o wartości 1,9 bln USD .

Garside powiedział, że pieniądze będą przechowywane na oddzielnym koncie, a wydatki będą zgodne z zatwierdzonymi wytycznymi federalnymi.

W innych obszarach biznesowych, Board of Selectpersons zatwierdziła sprzedaż posiadłości Sadie Jackson o powierzchni 9,5 akrów za 101 000 USD na rzecz Brandona Leclerca z Polski. Wyborcy zatwierdzili sprzedaż na zgromadzeniu miejskim w kwietniu przy minimalnej ofercie 65 000 USD.

Selekcjonerzy zatwierdzili także wydanie 9600 USD na Sebago Technics, aby „pomóc Komisji Rozwoju Społecznego i Gospodarczego w opracowaniu ogólnej wizji estetyki projektu … i zapewnić programistom wskazówki, jak osiągnąć pożądane rezultaty w projektowaniu”.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po wysłaniu wiadomości e-mail do konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Kolejny ”

READ  Polska nacjonalizuje kopalnie w miarę jak presja klimatyczna nabiera tempa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *