Connect with us

Zabawa

Tanuj Virwani cieszy się, że jego matka Rati Agnihotri przebywa w Polsce podczas pandemii. Minęło 14 miesięcy, odkąd się poznali

Published

on

Aktor Tanuj Virwani z niecierpliwością czekał na ruchliwe ćmy z dużą ilością pracy w przygotowaniu, ale druga fala pandemii przejęła kontrolę i wszystko się pomieszało. Jednak narracja scenariusza online i warsztaty są dla niego kontynuowane. Mimo to aktor spędza dużo czasu na wzmacnianiu żądań SOS w mediach społecznościowych oraz z ojcem, który otrzymał pierwszą dawkę szczepionki.

„Jestem obecnie zarejestrowany, ale mój numer jeszcze nie nadszedł (do szczepień). Miejmy nadzieję, że to nastąpi wkrótce. Naprawdę się cieszę, że mój tata dostał pierwszą dawkę. Mogę spokojnie odpocząć, kiedy wiem, że jest w połowie drogi ”- mówi Virwani.

Jednak jego matka, były aktor Rati Agnihotri, od marca 2020 roku jest daleko od nich, daleko w Polsce. Wraz ze swoją siostrą założyła tam kilka restauracji i podróżowała ze swoim zwierzakiem Stuartem Little w zeszłym roku, ale nie mogła wrócić do Indii z powodu ograniczeń.

Chociaż z pewnością tęskni za nią, aktor odczuwa pewną ulgę, że jest z dala od niepokojącej sytuacji w Indiach.

Szybko jednak wspomina: „To kolejny duży powód do niepokoju o to, co się dzieje w Polsce. Ciągle ogłaszają, że zostaną zablokowane. Wziąłem wolne i chciałem polecieć do Polski przez Niemcy w grudniu zeszłego roku. Chciałam spędzić czas z mamą i świętować Boże Narodzenie i Nowy Rok. Ale nagle weszli w tę masową blokadę. To tak, jakbyśmy grali w muzyczne krzesła. Jeśli się odblokują, my (Indie) wejdziemy w jeden. „

Od spotkania aktora i jego matki minęło prawie 14 miesięcy.

„Teraz nie może wrócić, ale cieszę się, że jest tutaj, ponieważ nie chcę jej taką, jaka jest teraz w Indiach. To niepokojąca sytuacja ”- przyznaje Virwani.

Zdając sobie sprawę z niepokojącej niepewności i rosnącej liczby przypadków Covid w Bombaju, dodaje: „Wystarczająco źle, że martwię się o jednego rodzica, nie muszę się tak bardzo martwić o nich obojga. Jeśli Polska ma od pięciu do dziesięciu tysięcy przypadków dziennie, nakładany jest zakaz. W takiej sytuacji lepiej wpaść w panikę i być dwukrotnie ostrożniejszym ”- podsumowuje aktor Inside Edge.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *