Connect with us

technologia

Oryginalny głos Siri pojawia się w Persona 5 Strikers

Published

on

Kiedy spędziłeś cały dzień na zabawie Persona 5 napastników i zauważyłem, że głos cyfrowego asystenta brzmiał znajomo w grze, prawdopodobnie dlatego, że był odtwarzany przez oryginalny głos Siri (nad Kotaku). Susan Bennett była pierwotnie głosem cyfrowego asystenta Apple, a teraz gra w EMMA, sztuczną inteligencję gry.

Możesz usłyszeć, jak brzmi w roli na poniższym filmie o 9:44 rano.

Jednak gdy zapytasz swojego iPhone’a o drogę do najbliższego sklepu kempingowego, może się okazać, że odpowiedź nie brzmi dokładnie tak, jak w grze. To dlatego, że podczas gdy Bennett był oryginalnym głosem dla Siri, kiedy zadebiutował z iPhonem 4S na iOS 5 (chociaż Siri technicznie istniał z głosem Bennetta, zanim został kiedykolwiek dodany do iPhone’a), Został zastąpiony wraz z uruchomieniem iOS 7.

Wpisz kształt ma wywiad z Bennettem o tym, jak stała się głosem Siri i ma mnóstwo jej nagrań głosowych, które możesz porównać z jej pracą w Strikers. Ty też możesz zobaczyć Reklama Apple, która przedstawia Siri na iPhonie 4S aby poczuć, jak wtedy brzmiała Siri, na wypadek gdyby obecna iteracja nadpisała te wspomnienia.

To rodzaj dodatkowej mili, którą lubimy widzieć, gdy twórcy gier idą do przodu. „Potrzebujemy kogoś, kto zagra jako asystenta głosowego w angielskiej wersji gry. A co z osobą, która grała jednego z pierwszych wielkich asystentów głosowych? „Jeśli chcesz tego doświadczyć, Persona 5 napastników jest już dostępny na PlayStation, Steam i Switch.

READ  Były urzędnik Trai, Arvind Kumar, zostaje dyrektorem generalnym STPI, Telecom News, ET Telecom
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.