Connect with us

technologia

Epic Games kupuje studio Fall Guy

Published

on

Ilustracja do artykułu Epic Games Buys Fall Guys Studio

Zrzut ekranu:: Mediatonic

Epic Games kupiło Mediatonic, twórcę zeszłorocznego hitu Battle Royale Fall Guys: Ultimate Knockoutogłosił dzisiaj firmę.

Według Epic rozgrywka się nie zmieni, a firma będzie ją nadal wspierać Upadli faceci „Wieloplatformowy”, w tym PC, PlayStation, Xbox i Switch. Nie jest jednak do końca jasne, co to będzie oznaczać dla przyszłości gry na Steamie, ponieważ Epic nadal inwestuje w ekskluzywne produkty do swojego konkurencyjnego sklepu z grami cyfrowymi. Przedsiębiorstwo wcześniej kupiony Liga Rakietowa Producent Psyonix w 2019 roku i rok później nowa sprzedaż gry została wstrzymana na Steamie.

Wcześniejsze gry Mediatonic to doskonałe Morderstwo w liczbach Puzzle i to Gears pop! mobilna adaptacja Gears of War.

Upadli faceci został wydany tam i na PS4 jako bezpłatna gra PlayStation Plus dla płatnych subskrybentów zeszłego lata i był miłym odwróceniem uwagi od trwającej pandemii dzięki głupkowemu i chaotycznemu trybowi wieloosobowemu online. Była to również potęga cross-over, a skórki były wypuszczane w sporcie co kilka tygodni Znak dźwięk do Cuphead.

„Nie jest tajemnicą, że Epic inwestuje w budowę Metaverse i Tonic Games, które mają ten sam cel” – powiedział Tim Sweeney, założyciel i dyrektor generalny Epic Games. powiedział w komunikacie prasowym. „Ponieważ Epic pracuje nad budowaniem tej wirtualnej przyszłości, potrzebujemy wielkiego talentu twórczego, który wie, jak tworzyć wydajne gry, treści i doświadczenia”.

W zeszłym miesiącu Mediatonic ogłosił, że gra będzie dostępna na Switch i Xbox jeszcze tego lata.

READ  Najlepsze oferty zimowej wyprzedaży Steam: Hades, Half-Life Alyx i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *