Connect with us

technologia

Oryginalna Celeste ma teraz sequel, w który możesz grać w przeglądarce

Published

on

Celeste był jednym z Najsłynniejsze gry 2018 roku, ale być może nie wiedziałeś, że ciasno spreparowana platformówka była rozszerzoną wersją mniejszego projektu opracowanego w cztery dni podczas gry. Maddy Thorson i Noel Berry stworzyli oryginał Celeste na platformę Pico-8, a teraz ta wersja ma sequel o nazwie Celeste 2: Lanis Walk.

Twórcy, do których należy teraz kompozytorka Lena Raine, twierdzą, że stworzenie tej gry zajęło tylko trzy dni. Publikacja przeznaczona jest dla uczczenia trzeciej rocznicy powstania CelestePublikacja.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony Pico-8Jest to „wirtualna konsola”, która zapewnia programistom platformę do tworzenia gier tak, jakby był to rzeczywisty sprzęt z określonymi funkcjami technicznymi. Na przykład gry są ograniczone do rozdzielczości 128 x 128 i określonej 16-kolorowej palety, co skutkuje charakterystycznym wyglądem. Dostęp do gier można uzyskać za pośrednictwem samego interfejsu Pico-8 lub rozprowadzać osobno.

w Celeste 2W takim przypadku możesz bezpłatnie pobrać wersje dla systemów Windows, Mac, Linux i Raspberry Pi przez Itch.iolub zagraj w przeglądarce pod tym linkiem. (Gorąco polecam użycie kontrolera, ponieważ sterowanie klawiaturą jest trudne …) Dostępna jest również ścieżka dźwiękowa na obozie zespołu.

READ  Katar i Polska badają potencjalne możliwości inwestycyjne w celu wzmocnienia więzi
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *