Connect with us

Sport

„To było szalone”: Iga Świątek o życiu po przełomie Wielkiego Szlema na French Open 2020

Published

on

Polka Iga Świątek wstrząsnęła światem po swoim sensacyjnym triumfie na Roland Garros w zeszłym sezonie. Polka wykazała się znakomitymi umiejętnościami, zdobywając swój pierwszy tytuł Wielkiego Szlema. Została zauważona, gdy w czwartej rundzie pokonała Rumunkę Simonę Halep, która wygrała 17 meczów.

Iga Świątek została uznana za 17. najlepszą zawodniczkę świata, wygrywając French Open. Podczas turnieju brała również udział w grze podwójnej, gdzie związała się z Nicole Melichar. Podczas gdy duet przegrał w półfinale, para nie upuściła seta w swojej podróży do tego momentu w turnieju.

PARYŻ, FRANCJA – 10 PAŹDZIERNIKA: (ZDJĘCIE GAZETY) Iga Świątek z Polski podczas meczu na Roland Garros 10 października 2020 w Paryżu, Francja. (Zdjęcie: TF-Images / Getty Images)

Iga Świątek: Doświadczenie od strony biznesowej

Ostatnio rozmawiając z Polką, myślała o życiu po wygraniu pierwszego Wielkiego Szlema. Ona powiedziany, „Mam pewne doświadczenie biznesowe. To wspaniałe, bo wiem, że jest to wiedza, którą mogę wykorzystać po zakończeniu kariery tenisowej. Zrozumienie tego było dla mnie bardzo ważne. Naprawdę doceniam również to, że mogłem wrócić do normalności i po prostu ćwiczyć, ponieważ po French Open było tak szalone, że zastanawiałem się, czy kiedykolwiek będę mógł znowu odpocząć. ”

Iga nie mogła się oprzeć temu, by wrócić na korty tenisowe i dalej robić to, co potrafi najlepiej. Wyjechała do małego miasteczka poza Polską i kontynuowała swój reżim w nadchodzącym sezonie.

Mówiła więcej o tym i powiedziała: „Ale potem nadszedł przedsezon i mogłem ponownie skoncentrować się na sobie i na tenisie. Byliśmy w małym miasteczku w Polsce poza Warszawą i myślę, że to był najtrudniejszy siedem dni treningu, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Po prostu fajnie było wrócić do pracy. Naprawdę to doceniłem. Wiem, że to nie jest fajna i niezbyt zabawna odpowiedź, ale to prawda. “

19-latek jest obecnie w Melbourne, przygotowując się do pierwszego Wielkiego Szlema w nowym sezonie. Jest postrzegana jako prawdziwa pretendentka do Australian Open 2021.

Przeczytaj także: OBEJRZYJ: Pierwsze spojrzenie Simony Halep na przygotowania do Australian Open 2021

READ  Lech Pozna szykuje kolejny transfer! Awwad jeszcze się nie skończył. Naga ofensywa Picnona
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *