Connect with us

technologia

Ondato, GBG zatrudnia w miarę rozwoju firm zajmujących się uwierzytelnianiem biometrycznym

Published

on

Ondato zatrudnia do 50 osób na różne stanowiska, ponieważ litewska firma zajmująca się uwierzytelnianiem biometrycznym otwiera biura w Kłajpedzie.

GBG podobno planuje ponad sto nowych miejsc pracy w różnych regionach świata, nawet po skoku przychodów z cyfrowego biznesu onboardingowego.

Według agencji rozwoju obszarów miejskich non-profit KłajpedaOndato nie poszukuje osób z wcześniejszą wiedzą, ale talentów, które są chętne i chętne do nauki po zatrudnieniu. Przedstawiciele firmy twierdzą, że nowi rekruci zwiększą liczbę 174 pracowników, których firma już zatrudnia w całej Litwie. Według raportu rekruci mogą również pracować zdalnie.

Kandydaci muszą wykazać się biegłą znajomością co najmniej jednego języka obcego, a ci, którzy mówią po angielsku, rosyjsku, polsku, litewsku, hiszpańsku lub francusku, mają przewagę.

„Ponieważ żadna uczelnia nie kształci specjalistów ds. zgodności, mamy własny program szkoleniowy. Zatrudniamy osobę, a następnie jej szkolenie trwa kilka tygodni. Pracownik uczy się rozpoznawać przypadki oszustwa i jest wprowadzany do różnych systemów. Potencjalni długoterminowi pracownicy zazwyczaj potrzebują silnej chęci do nauki, szybkich reakcji i dokładności. Dlatego nie jest konieczne, aby posiadali oni wcześniej umiejętności z wyższym wykształceniem” – cytował Klaipėda iD współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Liudas Kanapienis.

Raport zauważa, że ​​Ondato obiecuje konkurencyjne pensje, ponieważ uważa, że ​​„pracownicy muszą zarabiać pensje, które ich uszczęśliwiają, dlatego stosujemy różne zachęty motywacyjne”.

Prezes dodaje, że otwarcie nowego biura w Kłajpedzie da również studentom i absolwentom możliwość aplikowania, ponieważ godziny pracy firmy są wystarczająco elastyczne, ponieważ świadczy ona usługi 24/7 klientom na całym świecie.

Kłajpeda będzie trzecim litewskim miastem, w którym Ondato będzie reprezentowane obok Gdańska, Polski i Londynu.

Na początku tego roku Ondato ogłosiło finansowanie w wysokości 2 milionów dolarów na rozszerzenie zakresu uwierzytelniania biometrycznego we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

READ  Ten iPod z 2004 roku umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze Spotify

GBG obsadza około 110 nowych stanowisk

Bazując na imponujących danych finansowych, gigant tożsamości cyfrowej GBG ogłosił plany stworzenia ponad 100 miejsc pracy, z których co najmniej 60 będzie miało siedzibę w Wielkiej Brytanii, pisze Biurko biznesowe.

Pozostałych 50 lub więcej z nich będzie miało siedzibę w Europie, Stanach Zjednoczonych i regionie APAC, a ich role obejmują sprzedaż, prawo, rozwój oprogramowania i technologii, finanse i marketing, dodaje raport.

Wyniki finansowe GBG w 2020 roku skorzystały na rozwoju produktów biometrycznych i cyfrowych ID dla sektora fintech.

Business Desk zacytował Jamesa Millera, dyrektora ds. kadr GBG, który powiedział, że będzie nadal inwestować w ludzi, ponieważ jest to siła firmy.

„Chcemy, aby najlepsi ludzie dołączyli do GBG i dawali im narzędzia, szkolenia i wsparcie, których potrzebują do wykonywania swojej pracy – bez względu na to, gdzie się znajdują. Rozumiemy, że pandemia skłoniła ludzi do myślenia o tym, czego oczekiwać od pracy. Z tego powodu oferujemy elastyczne podejście, w którym nowi pracownicy mogą pracować z domu, z jednego z naszych biur, a nawet z dowolnej lokalizacji zdalnej. Stworzenie miejsca pracy, które pomoże im się rozwijać, rozwijać i czuć się czymś więcej niż tylko liczbą, jest moim priorytetem ”- powiedział Miller.

„Oprócz dołączenia do ambitnej, rozwijającej się firmy, nowi członkowie zespołu mogli również pracować z innowacyjnymi technologiami, takimi jak sztuczna inteligencja i biometria”, podsumowuje Miller.

Tematy artykułów

Daty | Biometria | tożsamość cyfrowa | GBG | Ondato

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *