Connect with us

Zabawa

Oliwia Bieniuk o związku ojca z Martyną Gliwińską. „Była dla nas gotowa na obiad”

Published

on

Olivia Bieniuk Wkrótce dorasta, a jej kariera nabiera tempa. W ostatnim czasie dziewczyna brała udział w realizacji „Reżysera życia” wraz ze znanymi gwiazdami, m.in. Andrzejem Grabowskim i Wersowem.

Oprócz aktorstwa córka Anny Przybylskiej interesuje się także modelingiem i ma za sobą kilka profesjonalnych sesji. Niedawno pisaliśmy o niej na okładce Vivy! Pojawiło się. Przy tej okazji Oliwia oznajmiła, że ​​nie wie, czy jej matka będzie zadowolona z jej zainteresowań.

Oliwia Bieniuk zdradziła szczegóły swojego związku z Martyną Gliwińską

W ostatnim wywiadzie Oliwia Bieniuk mówiła także o swoim związku z Martyną Gliwińską, który okazał się wielkim wsparciem po śmierci Anny Przybylskiej.

Zawsze ją lubiłem. Była pierwszą kobietą po śmierci matki. Była po naszej stronie i opiekowała się nami. Ugotowała nawet dla nas obiad. Byliśmy blisko siebie, pojechaliśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy mój ojciec i Martyna zerwali. I wiem, że nie mogę mu powiedzieć, żeby kochał tych, których lubię. To jest jego życie, w które nie będę ingerował i w które nie będę ingerował. A Martynę nadal bardzo lubię – zapewnił ją Bienuk.

Córka zmarłej aktorki zdradziła również, jak zareagowała na wieści o swoim rodzeństwie.

Kiedy dowiedziałem się o Kaziku, pomyślałem, że ojciec żartuje. Opowiedział mi o tym podczas wakacji w Helu. Poszliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tato się śmiał, bo to żart, więc pomyślałem, że nie mówi poważnie. Ale kiedy okazało się to prawdą, na początku byłem zdenerwowany, ale z czasem pogodziłem się z tym. Zwłaszcza, że ​​niedługo będę miał swoje życie i nie wiem, jak to się potoczy. A kiedy Kazio jest w naszym domu, sprawia nam wiele przyjemności. Małe dziecko ożywia atmosferę. Ma teraz sześć miesięcy. Ciekawi mnie jego dorastanie.

Przy tej okazji Oliwia wyznała, co było dla niej najważniejsze i jaki był jej największy błąd.

Najważniejsze jest zdrowie i szczęście rodzinne. A także bycie miłym dla ludzi. Nie lubię zazdrości. To chyba mój najgorszy błąd – przyznała.

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym wydaniu „Vivy!”.

READ  Nie zapomnij nawozić swojego ogrodu w południowo-wschodnim Teksasie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *