Connect with us

Świat

Ojciec aresztowany w Indiach za ścięcie swojej 17-letniej córki

Published

on

Sarvesh Kumar został aresztowany podczas spaceru w kierunku komisariatu w dystrykcie Hardoi z odciętą głową swojej 17-letniej córki w środę wieczorem.

„Poszedł na komisariat, aby przyznać się do tego, co zrobił” – powiedział w piątek CNN rzecznik policji Hardoi.

„Powiedział policji, że widział swoją córkę z młodym mężczyzną, którego, jak sądził, spotykał, co go rozgniewało, kiedy się sprzeciwił” – dodał rzecznik.

Kiedy Kumar, sprzedawca warzyw z wioski Pandetara, szedł 1,6 km od swojego domu do komisariatu, lokalni przechodnie zaalarmowali policję, która go zatrzymała i zaczęła go filmować.

W tym czasie, według rzecznika policji, Kumar powiedział władzom o związku swojej córki i powiedział, że znalazł ją sam w domu, zamknął ją w pokoju i odciął jej głowę nożem.

Indyjski ksiądz i

„Biorąc pod uwagę sytuację, był spokojny. Nie płakał ani nie histeryzował. Kiedy rozmawiała z nim policja, poprosili go, aby położył głowę córki na podłodze i usiadł, co usłyszał bez kłótni”. Rzecznik policji powiedział CNN.

Kumar przebywa obecnie w areszcie, gdzie nadal będzie przesłuchiwany – dodał rzecznik. Po zakończeniu dochodzenia zostanie sporządzona lista opłat. Po oficjalnym oskarżeniu będzie miał dostęp do prawnika publicznego i pozostanie w areszcie do czasu rozprawy, poinformowała policja.

Indie zgłosiły 24 tzw.Zabójstwa honorowe“w 2019 r., według statystyk Krajowego Biura Rejestrów Przestępczości.
READ  Drugi urzędnik Aung San Suu Kyi umiera w areszcie wojskowym w Birmie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *