Connect with us

Zabawa

MEGADETH – Posłuchaj więcej niewydanych wcześniej nagrań byłych członków NICK MENZA, CHRIS POLAND i JAMES LOMENZO

Published

on

Kolejne niepublikowane wcześniej nagranie z prób na żywo z 2014 roku byłych członków Megadeth, Nicka Menza, Chrisa Polanda i Jamesa LoMenzo, można usłyszeć poniżej.

Klip został zmontowany przez samego Menzę i przedstawia trio w oryginalnym jam session fusion, który jest bezpłatny dla wszystkich.

Bezimienne trio zostało założone przez Menzę i LoMenzo w 2014 roku, później przez Polskę, by grać na gitarze rytmicznej i prowadzącej.

Przed połączeniem sił z Polską, obaj wydali dwie wersje demo swoich coverów klasyków Metalliki „Creeping Death” i „Motorbreath” z gościnnym udziałem gitarzysty / wokalisty Davor’a Garasica z chorwackiego zespołu thrash metalowego Sufosia.

Pierwszy jam session Menza w Polsce i LoMenzo odbył się 1 listopada 2014 roku w Menza’s Disintegrator Studios w Studio City w Kalifornii, gdzie przejrzeli niektóre ze starych katalogów Megadeth wraz z ulubionymi piosenkami Metalliki i Led Zeppelin.

Jeśli chodzi o muzyczny kierunek projektu, który niektórzy opisywali jako Led Zeppelin spotyka Metallikę, Nick powiedział: „Zawiera pewne elementy, ale powiedziałbym, że jesteśmy daleko poza tym, co już słyszano. będzie konglomeratem stylów. To będzie to, co uwielbiamy robić. Baw się dobrze i graj. Nasz materiał będzie naprawdę tam. Będzie inny. Będzie napompowany, będzie ciężko, ale będziemy. “

Następnie trio ćwiczyło kilka razy, po czym rozpadło się w tym samym roku z powodu innych muzycznych zobowiązań. Menza dołączył do polskiego zespołu OHM i grał na żywo z grupą na scenie, kiedy zmarł z przyczyn naturalnych za bębnami w maju 2016 roku.

Kolejny klip, również zredagowany przez samego Menzę, przedstawiający trio w oryginale, który jest bezpłatny dla wszystkich intensywnych ciężkich jam session, można zobaczyć poniżej.

Nienazwany projekt będzie punktem kulminacyjnym w niedawno ogłoszonym oficjalnym dokumencie Nicka Menzy: This Was My Life – The Story of Nick Menza z nagraniami wideo i audio przez samego Menzy, omawiającego sekcję rytmiczną projektu, przyszłe nagrania i plany tras koncertowych.

READ  Anja Rubik broni nagiego kamuflażu. „Moje ciało, moje wybory, moje wybory”

Film będzie pierwszym, który upamiętni dziedzictwo Menzy i uświetni jego życie dokładnie takie, jakie było. W komunikacie prasowym jest to opisane jako „niezachwiana eksploracja życia jednego z najbardziej utytułowanych thrash metalowych perkusistów wszechczasów”, autoryzowana przez rodzinę Menza.

This Was My Life będzie zawierało rzadkie i nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia i wideo z archiwalnej kolekcji kaset VHS Nicka, nakręconych osobiście przez samego Menzy w latach 1988-1991. Obejmuje to ekskluzywne treści, w których Nick pracuje w studiu, osobiste domowe nagrania wideo, czas wolny i imprezy z kolegami z zespołu, a także innymi znanymi artystami epoki, z którą Nick koncertował.

Wieloletni osobisty menadżer Menza, Robert Bolger, powiedział: „Jestem bardzo podekscytowany pracą z Screaming Butterfly Entertainment nad oficjalnym dokumentem Nicka.

Na temat Nicka opublikowano wiele nieprawdziwych informacji, które nie są prawdą i jestem bardzo podekscytowany, że mogę ujawnić udokumentowaną prawdę.

Nick kochał swoich fanów i zawsze powtarzał, że nie byłoby to możliwe bez fanów. Naprawdę myślę, że fani Nicka ucieszą się z tej podróży przez jego życie. “

Producent wykonawczy Screaming Butterfly Entertainment Holly Mollohan dodała: „Jako filmowiec i kolega z Metal Head, który jest bardzo ceniony przez społeczność metalową, jestem zaszczycony i podekscytowany, że mogę dołączyć do was wszystkich w tej podróży”.Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *