Connect with us

Sport

Ohio Edison kontynuuje program przycinania drzew | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Ponieważ wiosna nadal kwitnie, Ohio Edison wznowi przycinanie.

Przedsiębiorstwo inwestuje 22 miliony dolarów w wycinkę drzew i zarządzanie roślinnością wokół doliny Mahoning, aby zapobiegać przerwom w dostawie prądu związanego z drzewami podczas burz.

Konserwacja pomaga zmniejszyć liczbę uszkodzeń drzew, powiedziała Lauren Siburkis, rzeczniczka Ohio Edison. „Największym zagrożeniem dla naszego systemu elektrycznego przy złej pogodzie są drzewa i gałęzie wpadające do naszych urządzeń”. Powiedziała.

„Proaktywna wycinka drzew jest jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych zadań, jakie wykonujemy każdego roku, aby utrzymać naszą sieć elektroenergetyczną i zminimalizować skutki szkód spowodowanych przez burze”. Edward Shuttleworth, regionalny prezydent Ohio Edison i Penn Power, powiedział.

Drzewa są wycinane co cztery lata. Można usunąć chore lub niebezpieczne drzewa i przeprowadzić kontrolę roślinności w pobliżu linii.

W obszarze Greater Youngstown wykonawcy przecięli ponad 1000 mil linii energetycznych wzdłuż ziemi. Kolejne 3850 mil zostanie zaadresowanych do końca roku.

Śmigłowce z wiszącymi na nich gigantycznymi piłami będą również używane przez kilka następnych tygodni do trymowania miejsc, do których nie mogą dotrzeć załogi naziemne.

Siburkis mówi, że prace związane z piłowaniem są zwykle wykonywane w pobliżu linii energetycznych w obszarach, które mogą być wrażliwe na środowisko lub niedostępne dla ciężarówek z łopatami i innych pojazdów.

Praca helikopterem eliminuje ryzyko obrażeń w pobliżu sprzętu wysokiego napięcia. Ohio Edison podpisał kontrakt z firmą Aerial Solutions, która jest właścicielem i operatorem helikoptera i piły.

Mieszkańcy Youngstown, Lordstown i McDonald wkrótce zobaczą te helikoptery, o ile pogoda na to pozwoli.

Przez pozostałą część roku obszary przycinania w Mahoning Valley są następujące: Jezioro Guilford, Lizbona, Petersburg i Salem w hrabstwie Columbiana; Austintown, Boardman, Campbell, Canfield, Ellsworth, Mineral Ridge, New Middletown, North Jackson, North Lima, Polska, Sebring, Struthers i Youngstown w hrabstwach Mahoning; oraz Andover, Brookfield, Fowler, Hartford, Hubbard, Kinsman, Leavittsburg, Liberty, Parkman, Southington, Wiedeń, Warren i Williamsfield w regionie Trumbull County.

READ  „Bardzo się cieszę, że jestem tam, gdzie jestem” – Maciej Janowski patrzy na podium na Speedway Grand Prix 2022

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.