Connect with us

Nauka

Aberdeen Standard European z długimi dochodami przejmuje polski majątek | Aktualności

Published

on

Aberdeen Standard Investments Europejski długoterminowy fundusz nieruchomości logistycznych kupuje w Polsce aktywa o wartości 28 milionów euro.

Aberdeen Standard European Logistics Income (ASLI) poinformował, że podpisał umowę kupna wcześniej ogłoszonego nabycia 31 500 m² powierzchni dystrybucyjnej i logistycznej w całości wynajętej w Łodzi.

Centrum Logistyczne Panattoni Lodz City VIII to 27.888m² powierzchni magazynowej i 3.612m² powierzchni biurowej. Obiekt jest wynajęty sześciu najemcom.

Evert Castelein, zarządzający funduszem w ASLI, powiedział: „Złoża w Łodzi to wysokiej jakości aktywa generujące dochód, zlokalizowane w sercu jednego z najważniejszych strategicznie centrów produkcyjnych i logistycznych w regionie EWG.

„Bliskość obiektu do nadchodzącego kampusu Bosch Siemens zapewnia długoterminową atrakcję dla mieszkańców tego łańcucha dostaw, podczas gdy nowy międzynarodowy dworzec kolejowy i jego bezpośrednie połączenia z Chinami i innymi rynkami europejskimi zapewniają niezrównane połączenia międzynarodowe”.

Castelein powiedział, że ASLI aktywnie poszukuje biznesu w szerszym regionie i chociaż popyt na nieruchomości logistyczne doprowadził do większej kompresji zysków, szczególnie na głównych rynkach, „perspektywy ogólnego zwrotu dla inwestorów w tym sektorze powinny pozostać dobre, ponieważ operatorzy kontynuują działalność poszukiwanie dodatkowych mocy i ponowne sprowadzanie operacji z zagranicy nabiera tempa ”.

Aby przeczytać cyfrowe wydanie najnowszego magazynu IPE Real Assets, kliknij tutaj.

READ  Sebastian Coe mówi, że regulator lekkoatletyki traktuje olimpijskie problemy zdrowotne „bardzo, bardzo poważnie”, Sports News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *