Connect with us

Zabawa

Paul Dano dołącza do Michelle Williams i Setha Rogen w dramacie Stevena Spielberga

Published

on

09:51 PDT 08.04.2021

przez

Zestaw Borysa

Spielberg napisał scenariusz wraz ze współpracownikiem Tonym Kushnerem i poprowadzi projekt, który jest luźno oparty na latach dorastania reżysera w Arizonie.

Paul Dano dołącza do Michelle Williams i Setha Rogen w nadchodzącym dramacie Stevena Spielberga, luźno opartym na dzieciństwie reżysera.

Spielberg napisał scenariusz wraz ze współpracownikiem Tonym Kushnerem i poprowadzi projekt, który jest luźno oparty na latach dorastania reżysera w Arizonie.

Dano zagra postać inspirowaną ojcem Spielberga, ale, jak zauważa Amblin Partners, „z odrębnym i oryginalnym głosem”.

Williams jest już ustawiona jako matka, podczas gdy Rogen wcieli się w wujka.

Filmowanie rozpocznie się tego lata z myślą o premierze w 2022 roku.

Ojciec Spielberga, Arnold Spielberg, był wybitną postacią w życiu reżysera. To jego ojciec dał mu 8-metrowy aparat do kręcenia swoich filmów, a on nawet sfinansował wiele z nich, zachęcając syna do oddawania się swojej pasji.

Rozwód rodziców nadwerężył związek, a bohaterowie ojca stali się kluczowymi postaciami w wielu filmach Spielberga z wadami i potrzebą zbawienia. Arnold Spielberg zmarł w 2020 roku w wieku 103 lat.

Dano następnym razem pojawi się jako Riddler w Matt Reeves ’ Batman. Film zostanie wydany przez Warner Brothers w marcu 2022 roku. Aktor zadebiutował jako reżyser docenionym przez krytyków filmem Dzikiej przyrody, który miał premierę na festiwalach filmowych w Cannes i Toronto w 2018 roku. Był współautorem scenariusza z Zoe Kazan. Film został wydany przez IFC w październiku 2018 roku.

READ  Twoja wtorkowa odprawa – The New York Times
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *