Producenci kotłów przypadają na 23 stan Ohio

WEST LAFAYETTE, Ind. – W pierwszym z trzech meczów u siebie na zakończenie sezonu zasadniczego 2021 męska drużyna tenisowa Purdue gościła Ohio State w swoim drugim spotkaniu na świeżym powietrzu w Schwartz Tennis Center w tym sezonie. Boilermakers zrezygnowali z meczu z Buckeyes 7-0.

Stan Ohio miał dobry start z dwoma podwójnymi zwycięstwami na drugim i trzecim miejscu. Milledge Cossu i Michał Woźniak walczył z deficytem 4-3 przeciwko 58th Duet rankingowy w kraju w składzie James Trotter i Justin Boulais, gdy ich mecz został zatrzymany.

Purdue nie zdołał nabrać rozpędu w starciu z twardym przeciwnikiem w stanie Ohio nr 23. Buckeyes zebrali wszystkie sześć pojedynczych gier w prostych setach, aby odnieść zwycięstwo 7-0.

Michał Woźniak Na drugim miejscu postawiono mu trudne zadanie, kiedy musiał stawić czoła 46th Jeden gracz w kraju w Cannon Kingsley. Reprezentant Polski miał dobrą walkę w drugim secie, ale nie zdołał pokonać swojego wysokiego rywala i przegrał łącznym wynikiem 6: 1, 6: 4.

Boilermakers zostaną w domu na mecz z Penn State w niedzielę jako pierwsza część meczu deblowego mężczyzn i kobiet. Mecz mężczyzn zaczyna się o godzinie 11:00.

PODWÓJNIE

58 James Trotter / Justin Boulais (OSU) vs. Milledge Cossu/.Michał Woźniak (PUR) – 4-3, niedokończone
2. Nr 68 Robert Cash / John McNally (OSU) pok. Sebastian Welch/.Tomasz Dudek (PUR) – 6-4
3 armata Kingsley / JJ Tracy (OSU) pok. Matthew Julio/.Andre Suzanne (PUR) – 6-2

Kolejność wykonania
Single: 4,6,3,5,1,2
Podwójnie: 2,3

KONSEKWENCJE
Śledź zespół, aby otrzymywać najnowsze wyniki, statystyki i historie związane z tenisem męskim Purdue Facebook (/ PurdueMensTennis), Twitter (@PurdueMTennis) i Instagram (@PurdueMTennis).