Connect with us

technologia

Google potwierdza plany umieszczenia kolejnej aplikacji na bloku do krojenia

Published

on

Google pracuje niestrudzenie, aby odkryć wszystko oprócz najbardziej udanych przedsięwzięć – tak jest jedna z naszych najmniej ulubionych rzeczy w firmie. Od tamtej pory minął zaledwie tydzień rychłe usunięcie aplikacji Wi-Fi był zaplanowany na czerwiec, a Google już wraca, aby dowiedzieć się więcej. Tym razem gigant wyszukiwania koncentruje się na Zakupach Google, ponieważ firma planuje zamknąć swoją dedykowaną aplikację mobilną w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Komunikat o zbliżającym się zamknięciu pojawił się po raz pierwszy po znalezieniu nowego kodu w najnowszej wersji aplikacji z witryny Programista XDA. W najnowszej aktualizacji Zakupów Google zaimplementowano kilka nowych komunikatów o błędach, które kierują użytkowników do „Kupuj online” po rozpoczęciu okresu wycofania. Chociaż dedykowane doświadczenie zakupów mobilnych na razie działa, firma tak potwierdzone do 9to5Google że planuje zakończyć aplikację w czerwcu.

To nie wszystko zła wiadomość dla Zakupów Google. Użytkownicy nadal mogą przejść do mobilną stronę internetową, aby znaleźć kolejny impulsz tą samą funkcjonalnością, która jest nadal dostępna. Biorąc pod uwagę, że aplikacja dokonała zaledwie miliona instalacji w Sklepie Play w ciągu całego swojego życia – co jest dalekie od większości zwykłych testów porównawczych pobierania Google – może nadszedł czas, aby skupić się na ulepszaniu strony mobilnej zamiast na dalszym utrzymywaniu dedykowanego oprogramowania.

Jeśli chcesz skorzystać z aplikacji Google Shopping, zanim zostanie ona na stałe wyłączona, możesz ją znaleźć w Sklepie Play lub pobrać najnowszą wersję z Lustro APK.

READ  LG Wing może mieć zaskakująco cienki odchylany ekran, pokazują nowe przecieki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *