Zbliżamy się wielkimi krokami do Czarnego Piątku, najpopularniejszego dnia w roku dla każdego dużego sprzedawcy. W tym wielkim dniu z pewnością pojawiają się wszelkiego rodzaju oszczędności, ale tutaj mamy listę sprzedaży, której możesz się spodziewać w produktach Google – i są oferty, których nie możesz przegapić.

Google będzie sprzedawać prawie wszystkie swoje główne produkty, w tym nowe Pixel 5, Głośniki Nest Audio, Nest Hubi Nest Learning Thermostat. Parzysty Google Home MaxProdukt marki Nest, który nie został jeszcze ulepszony, przynosi znaczne oszczędności w wysokości 150 USD.

Niektóre z najpopularniejszych produktów inteligentnego domu Nest, takie jak ten Witaj, Nest W sprzedaży jest również kamera i termostat do nauki Nest. Jeśli chcesz przejść na Nest Wifi, możesz zaoszczędzić 80 USD na routerze i kombinacji kropek.

Od 22 listopada:

Od 25 listopada do 19:00 czasu pacyficznego:

Oferty te są dostępne u głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Best Buy, Walmart, Target i innych. Jeśli w sklepie nie ma na stanie, po prostu sprawdź inny. Ale poczekaj do 22 listopada, bo to dzień, w którym te oferty zaczynają spadać. Po umieszczeniu na miejscu będziesz mieć czas do 2 grudnia, aby zacząć korzystać z tych, które chcesz kupić. Zaktualizujemy ten post, gdy tylko obniżone ceny zostaną opublikowane pod koniec tego miesiąca.