Connect with us

technologia

Odrodzenie Final Fantasy VII jest na dobrej drodze, pomimo braku prezentacji na PS5

Published

on

Odrodzenie Final Fantasy VII jest na dobrej drodze, pomimo braku prezentacji na PS5

Zdjęcie: Square Enixa

Tymczasem Sony pokazało sporo gier swoją długo oczekiwaną prezentację PlayStation 5ale jeden, którego szczególnie brakowało, był Odrodzenie Final Fantasy VII. Fani od razu zakładali najgorsze, obawiając się, że premiera kontynuacji remake’u może zająć lata dłużej niż planowano. Nowa wiadomość od twórców Square Enix zdecydowanie sugeruje, że tak nie jest.

„Rozwój przebiega sprawnie i zgodnie z planem” Odrodzenie Final Fantasy VII Producent Yoshinori Kitase napisał w jednym Tweet opublikowany 2 czerwca. „Obecnie pracujemy nad ustaleniem daty premiery gry.” Oświadczenie zostało sformułowane w odpowiedzi na pytanie, jak idzie projekt, jakby chciało powiedzieć w wielu słowach: „Nie martw się, zrelaksuj się, to jest w porządku”.

odrodzenie był po prostu ogłoszono dopiero w zeszłym roku podczas prezentacji z okazji 25 Final Fantasy VII, popularna turowa gra RPG na PS1 z 1997 roku, opowiadająca o cierpiącym na amnezję kolczastym włosie i jego przyjaciołach-terrorystach z Ecco, którzy walczą o ocalenie planety przed chciwymi korporacjami i obcym demonem. Potwierdzając, że seria remake’ów będzie trylogią, Square Enix ogłosiło jeszcze większe i dziwniejsze odejścia od fabuły oryginalnej gry, aby wykorzystać jej dziedzictwo na nowe sposoby.

Kontynuuj czytanie: Porozmawiajmy o Remake Final Fantasy VIIOszałamiające zakończenie

Planowanym oknem premiery była zima 2023 r., Która w tamtym czasie wydawała się zarówno zbyt odległa, jak i bardzo ambitna. W porównaniu, Remake Final Fantasy VII był po raz pierwszy odsłonięty w 2015 roku i został wydany na PlayStation 4 dopiero w 2020 roku. Szybki zwrot w przypadku Rebirth miał sens, biorąc pod uwagę, że pierwsza gra z planowanej trylogii położyła już podwaliny, ale gracze zaczęli się martwić, gdy Square Enix milczy na temat projektu i co za tym idzie nawet nie wspomniano na pierwszej dużej prezentacji Sony od dwóch lat w zeszłym miesiącu.

Zapewnienia Kitase obejmują fakt, że gra jest już prawie ukończona, a zespół jest w trakcie ustalania dokładnej daty premiery na zimę 2023 roku. Innymi słowy, prace rozwojowe postępują dobrze, ale dokładna data premiery może nieznacznie różnić się od pierwotnie ogłoszonej. Biorąc pod uwagę, że są to wielkie hity Teraz zawsze są opóźnienia, to nie byłoby szokujące. Miejmy nadzieję odrodzenie ale ostatecznie nie jeden z nich.

READ  Nowy przenośny oczyszczacz powietrza LG jest tym, co George Jetson nosiłby na złej osi czasu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *