Connect with us

technologia

Obrazy Call of Duty i Modern Warfare 2 z 2024 r. podobno wyciekły do ​​sieci

Published

on

Podobno do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne nadchodzącej gry Call of Duty 2024 i Modern Warfare 2.

Jak odkrył zresetuj eręUżytkownik Twittera @RealityUK – mimo że inne konta zostały wyłączone przez strajki DMCA – udostępnił zdjęcia w weekend, publikując pełny wątek tego, co wydaje się być ekranami ładowania strzelanki, które, jak twierdzą, zostały zauważone w plikach testowych Warzone Mobile.

Jeśli to prawda, ujawniają, że nadchodzące mapy wieloosobowe Modern Warfare 2 będą zawierały Grand Prix, pole naftowe i muzeum, a także inne o nazwie Codename: SABA i Hydro.

Call of Duty: Modern Warfare 2 World Gameplay zwiastun.

Inne miejsca na mapie bez zdjęć wydają się nazywać Esports Gym, Exhume, Fallout, Favela – może z Modern Warfare 2 z 2009 roku? – Strzelnica, Floating Bay, Killhouse, Lighthouse, Luxury, Mountain Town i Narcos.

Użytkownik udostępnił również dwa zrzuty ekranu, które podobno również pochodzą z „Treyarch’s Next Game HAHAHA”: jeden zatytułowany Stealth – pokazuje płomienie, znajomo wyglądający samolot i przewróconą amerykańską flagę – oraz drugi o nazwie Plądrowanie, który wygląda na to, że może być naprawdę fantazyjne miejsce, gdyby nie ogromna dziura w ścianie.

„Niestety nie każda mapa ma obecnie ekran ładowania. Więc opublikuję je, gdy zostaną dodane” – powiedział tweeter wyjaśniono. „Ale jest jeszcze więcej, ale nie tak dużo, jak oczekiwano”.

W ramach toczącej się walki z oszustami, zespół odpowiedzialny za rozwiązanie zapobiegające oszustwom Call of Duty po stronie serwera i jądra, znane jako Ricochet, wprowadził nową technikę kontroli obrażeń, która odbiera graczowi broń (i pięści), jeśli system zidentyfikuje go jako oszusta.

READ  New World, MMO Amazona, zostało przełożone na 31 sierpnia

Tarcza przed obrażeniami, pierwsza poważna technika łagodzenia szkód Richocheta, w zasadzie działa Włącz tryb boga dla wszystkich legalnych graczy, jeśli w grze zostanie wykryty oszust. tymczasem kamuflaż, sprawia, że ​​to niemożliwe aby zidentyfikowani oszuści mogli widzieć przeciwników i pociski, a nawet słyszeć dźwięki.

Flagowy Battle Royale firmy Activision, Warzone, stał się ostatnio bardziej szalony niż zwykle z wyglądem z Terminatora. Sezon 4 Warzone daje ci możliwość gry jako oryginalny T-800 lub jego następca, T-1000.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.