Connect with us

Zabawa

O czym mówią fani po obejrzeniu tego na Netflixie?

Published

on

Jeśli widziałeś już film „David I Elfy”, być może wiesz, że David And The Elves to angielska dubbingowa wersja tego samego. W tym sezonie świątecznym jest wiele filmów, które można oglądać, aby poczuć ciepło i rozmycie.

David i elfy to jeden z takich filmów, który opowiada wzruszającą historię małego chłopca, który tęskni za świętami Bożego Narodzenia, tak jak to robił przed przeprowadzką do ruchliwego miasta. Czytaj dalej, aby zobaczyć, czy powinieneś dodać ten film do swojej listy obserwowanych.

Podsumowanie filmu

Ten film opowiada o 11-letnim chłopcu o imieniu David i o tym, jak zaprzyjaźnia się z elfem o imieniu Albert. David zawsze chciał świętować Boże Narodzenie, aby spotkać Świętego Mikołaja, elfy i inne magiczne stworzenia. Albertowi nie wolno mieszać się z ludźmi o złej naturze, zaczyna, gdy zaciemniają jego świątecznego ducha. Ale Albert ignoruje wszystkie ostrzeżenia Świętego Mikołaja i idzie naprzód w ludzkim świecie.

Źródło: Kinoholik

Jak ludzie w tym zabieganym świecie zapomnieli o prawdziwej wartości festiwali, związków i wartości, to historia Davida i Elfów. David tęskni za dziadkami świętującymi Boże Narodzenie w małym miasteczku, ale po przeprowadzce do dużego miasta rzeczy, które są ważne dla jego rodziców, są inne. Jednak David przychodzi mu z pomocą i przyprowadza Alberta do dziadków. David odzyskuje zaufanie Alberta do ludzkości.

Koncentruje się na znaczeniu relacji i rodziny w tym szybko zmieniającym się świecie. David jest przedstawiany jako naiwny chłopiec, który pomaga ludziom w potrzebie i nawiązuje kontakt z elfami, które zostały źle potraktowane przez innych. Niewinność dziecka topi serce i sprawia, że ​​czujesz się dobrze.

Święta Bożego Narodzenia to tworzenie szczęśliwych wspomnień z przyjaciółmi i rodziną, a ten film wyjaśnia, dlaczego powinieneś robić to od nowa. Podobnie jak wiele innych elfich filmów, można go nazwać filmem dla dzieci. Mimo to tworzy przyjazne dla rodziny środowisko, w którym możesz cieszyć się razem z bliskimi.

READ  Raporty Chrisa Dziadula: Sportowa obietnica Viaplay

Szczegóły przesyłania

W obsadzie David and the Elves znaleźli się Cyprian Grabowski jako David, Jakub Zając jako Albert, Anna Smolowil jako Hania, Cezary Zak jako Święty Mikołaj, Michał Czernecki jako Piotr, Piotr Rogucki jako Erwin, Witold Dębicki jako Dziadek Ignacy i Elżbieta Jarosik jako Grand, jedna Matylda.

Data wydania

Dawid i elfy
Źródło: decydent

Ta polska komedia została nakręcona w Polsce jako film polski. Reżyseria Michał Rogalski. Został wydany 6 grudnia 2021 roku. Wersja z dubbingiem nazywa się „David and the Elves”. Twórcy stworzyli angielską wersję filmu, aby można go było oglądać na całym świecie w tym świątecznym duchu.

Gdzie zobaczyć

David And The Elves został wydany na Netflix, aby ludzie mogli streamować na całym świecie. Nawet jeśli koncepcja bożonarodzeniowych elfów nie jest nowa, jest bardzo ponownie wykorzystana, nadal ma tę niewinność z filmu dla dzieci, która nie sprawi, że go znienawidzisz. Obserwuj lub pomiń to teraz twoja decyzja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.