Connect with us

Zabawa

Riot zatrudnia byłych dyrektorów Netflix do tworzenia oryginalnych filmów, programów telewizyjnych i seriali animowanych

Published

on

Riot Games współpracuje z byłym dyrektorem Netflix, aby rozwinąć nowy dział rozrywki.

Brian Wright został zatrudniony jako główny specjalista ds. treści w Riot. Wright pomoże opracować oryginalne projekty filmowe, telewizyjne i animowane dla Riot Entertainment. Ponadto Riot Games twierdzi, że Wright będzie pracował nad powiązaniem relacji między branżą gier i rozrywki.

W serwisie Netflix Wright pracował nad wprowadzeniem na platformę bardziej oryginalnych treści, w tym Stranger Things, 13 Reasons Why i innych. Wright mówi, że jest „bardziej niż zachwycony” dołączeniem do Riot Games, dodając: „Nie mogę się doczekać, aby przedstawić bardziej żywe historie graczom i fanom na całym świecie”.

Riot Games jest znane z tworzenia i wydawania League of Legends i Valorant, a firma pracuje nad Arcane, nadchodzącym serialem animowanym w uniwersum League of Legends. Serial trafi na Netflix jesienią tego roku.

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że twórcy American Vandal pracowali nad mockumentarym o fikcyjnej drużynie e-sportowej League of Legends. Program zatytułowany PLAYERS zadebiutuje w Paramount +. Riot Games jest jednym z producentów projektu.

Wydaje się, że w grach i rozrywce jest trochę Red Rover, ponieważ Netflix niedawno zatrudnił byłego menedżera EA, Mike’a Verdu, do prowadzenia własnego działu gier. Netflix wprowadza obecnie swoją aplikację do gier mobilnych w Polsce.


Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

READ  „Saint Maud” pojawi się w kinach pod koniec stycznia, kiedy film osiąga ważny termin - termin
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *