Connect with us

Nauka

Nowy wielokadłubowy jacht Sunreef o długości 94 stóp jest jak dotąd największym katamaranem.

Published

on

Uważajcie, na morzu grasuje nowy mega-kot. słoneczna rafa Firma Yachts właśnie wprowadziła na rynek swój największy jak dotąd wielokadłubowy jacht motorowy, który mierzy imponującą wysokość 94 stóp od czubka do ogona.

okręt flagowy 100 Moc Sunreef uderzył w wodę w tym tygodniu w nowym budynku stoczni w Gdańsku, po nieco burzliwej budowie. luksusowa konstrukcja katamaran rozpoczął się w marcu 2020 roku i trwał nawet podczas globalnej pandemii. Z pewnością nie było to łatwe zadanie.

Więcej od Robba Report

Wykonany z kompozytu kot ma charakterystyczną elegancką sylwetkę Sunreef z metalicznym szarym kadłubem i nadbudówką z różowego złota i bimini. Jest napędzany dwoma silnikami o mocy 1300 KM, które zapewniają wyjątkowy zasięg i zasięg transatlantycki na całoroczne przygody na całym świecie.

Kot mierzy aż 94 stopy od czubka do ogona.  - Kredyt: Sunreef Yachts

Kot mierzy aż 94 stopy od czubka do ogona. – Kredyt: Sunreef Yachts

Jachty Sunreef

Z 44-metrowym pyskiem kot oferuje mnóstwo miejsca na relaks na pokładzie, a także wszystkie udogodnienia. Niestandardowe wnętrze obejmuje luksusowe zakwaterowanie dla maksymalnie 10 żeglarzy, a także strefę fitness i elegancki bar. Jest też taras z belkami z zatopionym salonem idealnym na koktajle i sporych rozmiarów flybridge ze spa.

Na rufie statek jest wyposażony w garaż, w którym mieszczą się dwa skutery wodne i zestaw zabawek wodnych. Ma również dużą platformę hydrauliczną, którą można wyrównać z tylnymi osłonami, aby stworzyć obszerny klub plażowy.

100 Sunreef Power jest obecnie w trakcie prac wykończeniowych przed rozpoczęciem serii prób morskich i testów technicznych na Bałtyku. 94-metrowa łódź ma teraz tytuł największego jachtu motorowego we flocie Sunreef, ale wkrótce może zostać prześcignięta przez 110 Sunreef Moc. Zainspirowany branżą supersamochodów, 110 stóp epicki składa się z czterech pełnych udogodnień pokładów i ma zostać dostarczony do końca 2021 roku.

READ  Kristen Dahlgren z NBC mówi, że utrata czucia w klatce piersiowej jest `` ciągłym przypomnieniem '' jej mastektomii

Niezależnie od tego, uruchomienie pierwszego 100 Sunreef Power było dosłownie wielkim momentem dla Sunreef.

Zobacz więcej zdjęć poniżej:

100 Moc Sunreef

100 Moc Sunreef

100 Moc Sunreef

100 Moc Sunreef

100 Moc Sunreef

100 Moc Sunreef

Najlepszy raport Robba

zapisać się do Biuletyn Raportu Robba. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebook, Świergot, oraz Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *