Connect with us

Zabawa

Netflix rozpoczyna testowanie gier mobilnych w swojej aplikacji na Androida w Polsce – TechCrunch

Published

on

Netflix dzisiaj ogłoszony rozpocznie testowanie gier mobilnych w swojej aplikacji na Androida dla swoich członków w Polsce. W dniu premiery płatni abonenci mogą wypróbować dwie gry, „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3” – tytuły, które już istnieją przed dostępne w Apple App Store, Google Play oraz w przypadku nowszej wersji na innych Platformyłącznie z Pulpit oraz Konsole. Podczas gdy gry są oferowane subskrybentom za pośrednictwem środkowej zakładki aplikacji mobilnej Netflix, użytkownicy nadal są kierowani do sklepu Google Play w celu zainstalowania gry na swoich urządzeniach.

Aby móc grać, członkowie będą musieli potwierdzić swoje dane logowania do serwisu Netflix.

Członkowie mogą zawsze wrócić do gry w późniejszym czasie, klikając Graj na stronie gry w aplikacji Netflix lub uruchamiając ją bezpośrednio ze swojego urządzenia mobilnego.

„Jest jeszcze bardzo wcześnie i będziemy ciężko pracować w nadchodzących miesiącach, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z naszych gier bez reklam i bez zakupów w aplikacji” – powiedział rzecznik Netflix na temat premiery.

Firma od lat rozwija inwestycje w gry, dostrzegając potencjał szerszego świata rozrywki, który może powiązać z jej najpopularniejszymi programami. Na konferencji gier E3 w 2019 roku Netflix opisał szereg integracji gier na popularnych platformach, takich jak Roblox i Fortnite, oraz swoje plany wprowadzenia nowych gier „Stranger Things”.

Na urządzeniach mobilnych Netflix nawiązał współpracę ze studiem gier z Allen w Teksasie Bonus XPczyja pierwsza gra dla Netflix, ”Stranger Things: Gra„Zostało teraz przemianowane na „Stranger Things: 1984”, aby lepiej odróżnić go od innych. Chociaż ta gra toczy się po sezonie 1 i przed sezonem 2, sequel „Stranger Things 3” na osi czasu „Stranger Things” jest grywalną wersją trzeciego sezonu serii Netflix. (Więc uważaj na spoilery!)

READ  Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Koncert niepodległościowy poprowadził Tomasz Klimek

Netflix odmówił ujawnienia, jak popularne były gry pod względem użytkowników lub instalacji, gdy były publicznie dostępne w sklepach z aplikacjami.

Po uruchomieniu wersji próbnej w Polsce Netflix twierdzi, że użytkownicy będą potrzebować członkostwa, aby pobrać tytuły, ponieważ są one teraz dostępne wyłącznie dla subskrybentów. Nie dotyczy to jednak istniejących użytkowników, którzy pobrali grę z Google Play w przeszłości. Mogą normalnie grać w grę, a nawet pobrać ją ponownie ze swojej biblioteki konta, jeśli wcześniej ją zainstalowali. Jednak nowi gracze mogą pobrać grę tylko za pośrednictwem aplikacji Netflix.

Test ma na celu lepsze zrozumienie, w jaki sposób gry mobilne są odbierane przez członków Netflix i jakie inne ulepszenia może wprowadzić Netflix w zakresie ogólnej funkcjonalności. Polska wybrała Polskę jako swój pierwszy rynek testowy, ponieważ ma aktywną publiczność gier mobilnych, co sprawiało, że wydawała się dobrze dostosowana do tych wczesnych opinii.

Netflix nie mógł powiedzieć, kiedy ten test zostanie wprowadzony w innych krajach poza „nadchodzącymi miesiącami”.

Streamer ogłosił niedawno podczas swoich zysków za drugi kwartał, że dodaje gry mobilne do swojej oferty i zauważył, że postrzega gry jako „kolejną nową kategorię treści” dla swojej działalności, podobnie jak „rozszerzenie na oryginalne filmy, animacje”. -scenariusz telewizji. ”

Wiadomość podążała za tym, co było gwałtowny spadek nowych klientów po pandemicznym przyspieszeniu przesyłania strumieniowego. W Ameryce Północnej Netflix w drugim kwartale stracił imponujące 430 000 subskrybentów – jego trzeci kwartalny spadek w ciągu dekady. To również wydał słabsze wytyczne na najbliższy kwartał i prognozują wzrost o 3,5 mln abonentów, podczas gdy analitycy poszukiwali 5,9 mln. Jednak Netflix zbagatelizował zagrożenie konkurencyjne ze względu na spowolnienie wzrostu, a zamiast tego obwinił lżejszą tablicę treści, częściowo z powodu opóźnień w produkcji związanych z COVID.

READ  Otwórz gardło dla Zabawa

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *