Connect with us

Zabawa

“Nowoczesna mama” Anna Wendzikowska ćwiczy pole dance Z 5-LETNĄ CÓRKĄ (FOTO)

Published

on

Anna Wendzikowska Przez lata dała się poznać jako kobieta o wielu talentach. Wszechstronna celebrytka prowadziła programy telewizyjne, występowała w serialach i walczyła o popularność na Instagramie, gdzie stawia czoła „nienawidzącym”, którzy codziennie ją krytykują. Jednocześnie zapewnia, że ​​ciężko na to pracowała od najmłodszych lat.

Anna Wendzikowska Znany jest również z obszernych relacji z licznych podróży zagranicznych. Celebrytka i główny podróżnik polskiego show-biznesu z powodu złości musiał ograniczyć wyjazdy poza granice kraju Koronawirus pandemiaW międzyczasie jednak znalazła nowe hobby. Ostatnio Wendzikowska chwali się tym bierze lekcje tańca na rurze.

Anna Wendzikowska uczy się tańca na rurze

Jak dotąd, zwłaszcza ze względu na niebezpieczeństwo coronawirusemWendzikowska ćwiczyła tylko z trenerem, który zapisywał jej postępy na potrzeby mediów społecznościowych. Jednak celebrytka zdała sobie z tego sprawę w czwartek Dobrze byłoby zabrać ze sobą 5-letnią Cornelię na treningktóra jako pierwsza obserwowała wyczyny swojej matki z bezpiecznej odległości.

W pewnym momencie udało nam się jednak zobaczyć Wendzikowską w triumfalnej pozie, ustawiającej się do zdjęć z córką, a nawet Podobnie jak 5-latka próbuje tańczyć na rurze. Celebrytka pochwaliła nawet, jak jej trener pomaga małej Kornelii wspiąć się na rurę, a jej mentor później uwiecznił, jak Mama i córka dobrze się bawią w barach.

bDdLIfwd

Dobry pomysł na popołudnie z 5-latkiem?

bDdLIfwe
bDdLIfwf
bDdLIfwg
bUdLIfwy

READ  Sony testuje w Polsce usługę streamingu wideo PlayStation
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *