Connect with us

technologia

Nowi właściciele Tomb Raidera, Deus Ex, wydadzą wiele gier

Published

on

Zdjęcie do artykułu zatytułowanego Tomb Raider, nowi właściciele Deus Ex wydoją ich tyle, ile są warci

zdjęcie: eidos

Kiedy kupił Embracer Group Tomb Raider, deus ex i kilka innych rzeczy na początku tego miesiącafani byli podekscytowani, że mogą rzeczywiście zobaczyć kilka gier z tej ukochanej serii, niż skąpy Square Enix kiedykolwiek udało się w ciągu dekady zaniedbań.

Cóż, ty/możemy dostać to i więcej bo w najnowszych wynikach finansowych Embracerafirma twierdzi, że po „przytłaczającej i pozytywnej reakcji” na zakupy widzi „wielki potencjał” w wypuszczaniu jak największej liczby gier – i innych rzeczy – w oparciu o te cechy.

Pod koniec kwartału dodatkowo wzmocniliśmy nasze możliwości rozwoju i portfolio własności intelektualnej, podpisując umowę nabycia Crystal Dynamics, Eidos Montreal i Square Enix Montreal, w tym Tomb Raider, Deus Ex, Thief i Legacy of Kain oraz innych własności intelektualnej. mieć. Ogłoszenie spotkało się z przytłaczającą i pozytywną reakcją. Widzimy ogromny potencjał nie tylko w sequelach, ale także w remake’ach, remasterach, spinoffach i projektach transmedialnych obejmujących całą grupę.

Od 2009 do 2022, własność Square Enix Eidos wydała kilka całkiem dobrych Tomb Raider -Games, z których ostatnia została wydana w 2018 roku. Nadzorowali także wydanie dwóch nieudanych gier deus ex trylogia, z których obie były doskonałe, a druga została wydana sześć lat temu.

Minęło dużo czasu bez większych nowych gier, więc fani obu serii z pewnością chcieliby zobaczyć zapowiedź na tym froncie. Czy potrzebujemy przeróbek i remasterów to inna kwestia, czy wspomniane „spinoffy” są czymś w rodzaju telefonu komórkowego deus ex oraz Tomb Raider Gry – które są niesamowite – byłoby świetnie, dzięki.

Jeśli chodzi o „projekty transmedialne”, może to być wszystko, od anime po filmy (ale pamiętaj, Tomb Raider jest już otrzymanie anime z Netflix).

READ  Według listy części, iPhone 12 będzie droższy niż iPhone 11
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.