Connect with us

technologia

Nowe legendy Pokémon: Arceus Teaser wygląda jak fundusz grozy

Published

on

przed Legendy Pokémonów: Arceus28 stycznia 2022 r. Data premiery, The Pokémon Company wypuściło … przerażający horror typu found footage.

Firma Pokémon ma tendencję do owijania swoich uroczych stworzeń w ciemność – patrz Basculegion – ale nowy Legendy Pokémonów: Arceus Zwiastun jest uroczy i po prostu horror. Kim jest ten Pokémon? Badacz, który zadał to pytanie, już nie żyje. Ups! Firma Pokémon chętnie pyta Arceus Gracz musi „zbadać ten materiał filmowy” pod kątem wskazówek dotyczących nadchodzącej gry, jak opisano w opisie na YouTube.

Badacz dokonał rzadkiego odkrycia w bibliotece Canalave: kilka tajemniczych fotografii, które wydają się dokumentować krajobraz regionu Hisui …

Obejrzyj ten materiał i podziel się swoimi odkryciami – mogą się przydać w Twoich przygodach Legendy Pokémonów: Arceus.

W klipie, który dosłownie obejmuje dwie minuty niezwykle ziarnistego materiału, nie ma wiele do zrobienia. Filmowiec napotyka w klipie rozmyte Pokémony, z których jednym jest parskanie; jednak odkrywca wydawał się zaskoczony, widząc Pokémona w zimnym obszarze, co może sugerować pochodzenie Pokémona gdzie indziej. Klip następnie przechodzi do odkrywcy, który obiecuje wspiąć się na górę. (Spoiler: Tak.)

Potem odkrywa Pokémona, którego opisuje jako uroczego – coś, co jest albo. może być zdezorientowany Hisuian Growlithe lub vulpix, z czerwoną końcówką na ogonie. (Opis nie pasuje do opisu.) nowe Pokemony o których wiemy, że nadchodzą Legendy Pokémonów: Arceus w przyszłym roku.) W każdym razie, to prawdopodobnie go atakuje i to jest ostatnia wiadomość od niego.

Nie wiem jak wy, ale nie mogę się doczekać wizyty w regionie Hisui.

READ  Muzyka Google Play jest teraz oficjalnie martwa, martwa, martwa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *