Connect with us

Świat

Nowa książka ujawnia paskudne imię personelu pałacowego dla Meghan Markle

Published

on

Nowa książka ujawnia paskudne imię personelu pałacowego dla Meghan Markle

Meghan Markle była „narcystyczną socjopatką”, która od samego początku planowała swoje królewskie odejście, twierdzą jej byli współpracownicy bombastyczna nowa książka.

Źródła powiedziały autorowi Valentine Low, który napisał Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown, że współpracownicy ukuli przydomek księżnej Sussex do relacji w The Sun powołując się na wyjątki od wybuchowego tomu.

Książka opisuje Rzekome brzydkie zachowanie Meghan i męża, księcia Harry’ego, rezygnacja z królewskich obowiązków w 2020 roku.

„Wszyscy wiedzieli, że instytucja będzie oceniana na podstawie szczęścia. Błędem, który popełnili, było myślenie, że chce być szczęśliwa” – powiedział były pracownik jest cytowany. „Chciała zostać odrzucona, ponieważ miała obsesję na punkcie tej opowieści od pierwszego dnia”.

Pracownicy rzekomo twierdzili również, że „grali” ich Sussexes.

The Post ogłosił, że Meghan w planie zadzwoniła do Netflix o projekcie z 2018 roku, kiedy była jeszcze pracującą królową. Harry twierdził, że nie rozważali współpracy z serwisem streamingowym, dopóki nie opuścili królewskich obowiązków.

Książka twierdzi również, że praca dla pary była tak mroczna, że ​​niektórzy pomocnicy identyfikowali się jako „Klub Ocalonych Sussex”.

READ  Według Hamasu „najintensywniejsze” ataki Izraela na Gazę wystrzelono rakietami: 10 faktów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *