Connect with us

technologia

Nowa gra walki Fatal Fury / Garou pochodzi od SNK

Published

on

śmiertelna wściekłość

obrazek: SNK

Podczas weekendowych obchodów EVO 2022 Wydawca SNK opublikował krótki film zapowiadający zupełnie nową wersję śmiertelna wściekłość Gra, która, biorąc pod uwagę czas od ostatniej, wydawała się zarówno dużym zaskoczeniem, jak i pewnego rodzaju nieuchronnością.

Oto klip, który pokazuje jeden jego fragment przez ponad 30 sekund Sztuka:

Oto większa, mniej animowana wersja utworu:

Obraz do artykułu zatytułowanego Nowa gra Fatal Fury jest w przygotowaniu

obrazek: SNK

Więc nowy śmiertelna wściekłość/Garou gra, co oznacza, że ​​to albo następca lub bezpośrednio Ciąg dalszy (trudno odróżnić od jednego dzieła sztuki!) do 1999 Garou: Znak Wilkówco było głównym odejściem serii w tamtym czasie, ponieważ wprowadziło zupełnie nową obsadę postaci i przeprojektowano Terry’ego Bogarda, jedynego, który powrócił.

Nie do wiary, Garou była ostatnia rzecz śmiertelna wściekłość Gra została wydana, co oznacza, że ​​jest skończona 20 lat odkąd ostatnio widzieliśmy Terry i firm w jej centrum uwagi własna seria (śmiertelna wściekłość mieć postacienaturalnie pojawia się w niezliczonych innych grach Super Smash Bros. do gry randkowej Król wojowników dla dziewczyn).

Co za gra może wyglądać, czy ktoś się domyślaponieważ to ogłoszenie – oparte na pojedynczym obrazie i bez dodatkowych informacji towarzyszących – jest tak krótkie, jak można by oczekiwać od dużego wydawcy i sugeruje, że ta gra jest Lata od wydania.

Jedną z wiadomości znalezionych na samym obrazie i pomocnie powiększonych podczas zwiastuna była sygnatura Aki Senno, czyli Tonko, która od 25 lat pracuje z przerwami dla SNK lat jako artysta na Ostatnie ostrze, król bojowników, Strzał samurajów oraz Metalowy pocisk Seria.

Jednak najbardziej znana jest z pracy nad oryginałem Garou— wydany w salonach w 1999 roku, ale ponownie w 2000 roku na Neo Geo i 2001 w programie Dreamcast—Tak więc sprowadzenie ich z powrotem na pokład w tej grze to miła gratka dla długoletnich fanów gier walki SNK.

Obraz do artykułu zatytułowanego Nowa gra Fatal Fury jest w przygotowaniu

obrazek: SNK

READ  Fortnite Rozdział 2: Sezon 5 dodaje Baby Yoda i Mandalorianina
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.