Connect with us

technologia

Nintendo twierdzi, że „aktywnie bada” ostatnie zarzuty dotyczące niewłaściwego postępowania.

Published

on

Nintendo twierdzi, że „aktywnie bada” ostatnie zarzuty dotyczące niewłaściwego postępowania.
Obraz: Nintendo

Wczoraj Kotaku opublikował raport z nowa runda zarzutów przeciwko Nintendo of America i firmie kontraktowej Aston Carter.

W aktualizacji ten sam punkt sprzedaży otrzymał teraz wewnętrzną wiadomość (wysłaną do pracowników przez prezesa NoA Douga Bowsera) dotyczącą „relacjonowania w mediach zarzutów dotyczących zachowania pracowników”.

Oto dokładnie to, co miał do powiedzenia Bowser:

Stosujemy surowe zasady ochrony naszych pracowników i współpracowników przed niewłaściwym zachowaniem i oczekujemy pełnej zgodności z tymi zasadami od każdego, kto pracuje dla nas lub z nami. Mamy i zawsze będziemy badać wszelkie zarzuty, na które zwracamy uwagę, i aktywnie badamy te ostatnie roszczenia”.

Pamiętaj, że nasze zespoły HR są tutaj, aby Cię wspierać. Jeśli dowiesz się, byłeś świadkiem, byłeś świadkiem lub byłeś świadkiem czegokolwiek związanego z takim zachowaniem, które narusza nasze standardy postępowania, podręcznik pracownika lub wartości firmy, natychmiast skontaktuj się ze swoim partnerem biznesowym ds. HR.

Prezes NoA wcześniej wysłał wewnętrzny komunikat do pracowników w maju o „domniemanych warunkach pracy w Nintendo”. Możesz dowiedzieć się więcej o najnowszych zarzutach o niewłaściwe zachowanie w historii, którą wczoraj udostępniliśmy tutaj na Nintendo Life.

Ponieważ jest to drażliwy temat, zachowaj nasz zasady wspólnoty pamiętaj o tym, omawiając to poniżej.

READ  Zwiastun 20-lecia serii .hack
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *