Connect with us

technologia

Nintendo Switch Wyprzedaż eShop: 7 gier z rabatem do kupienia teraz

Published

on

Gdy sierpień dobiega końca, Nintendo daje Ci szansę na wykupienie atrakcyjnych ofert na Switcha w ramach wyprzedaży Share the Fun. W sprzedaży dostępnych jest blisko trzy tuziny gier, na czele z flagowcem z końca 2019 roku Willa Luigiego 3do 30 sierpnia. Nie chodzi tylko o tytuły własne, ponieważ Blizzard, Ubisoft i inni oferują zniżki w ramach własnej sprzedaży.

Przeczytaj wszystkie zniżki Tutaj, ale poniżej znajduje się nasz wybór tego, co na początku fotografować.

Nintendo

Mario i Peach zostali porwani, a ty – notoryczny tchórz – musisz uratować ich z nawiedzonego hotelu. Taki jest wymóg Willa Luigiego 3, Najnowsza okazja Nintendo, aby sprawić, że Luigi zabłyśnie. Gra została wydana w październiku ubiegłego roku i kosztuje 42 $ (od 60 $ do 30 sierpnia).

Studio MDHR

Pierwotnie wydany w 2017 roku, Cuphead 2D znowu zrobiło się bardzo gorąco. Zainspirowany kreskówkami z lat trzydziestych XX wieku ten side-scroller jest niesamowicie uroczy – i zaskakująco trudny. To tylko 16 dolarów do 30 sierpnia.

Motion Twin

Mówiąc o wspaniałych grach 2D: Dead Cells. Ale podczas gdy Cuphead jest kolorowy i nastrojowy, Dead Cells jest nieco bardziej ponury. Ale w świetny sposób. Ta gra w stylu Metroidvania trwa kilkanaście godzin i kosztuje 10 $ do 30 sierpnia.

Activision Blizzard

Mario Kart 8 Deluxe jest nadal najlepiej sprzedającą się grą na Switchu, ale nie jest to jedyny remaster wyścigów gokartów warty twojego czasu. Crash Team Racing Nitro Fueled to remake klasycznej wersji PlayStation 1 z 2018 roku po sukcesie Trylogia N. Sane sprzed roku. Cena wynosi 23 USD do 30 sierpnia.

ONA

Unravel Two to piękna platforma, na której możesz przejąć kontrolę nad małym wątkiem. Jest to kontynuacja oryginalnego Unravela i dodaje element gry kooperacyjnej. Na szczęście nadal możesz grać solo – co chcesz robić, podczas gdy Unravel Two kosztuje zaledwie 5 USD.

Obsydianowa rozrywka

South Park: The Stick of Truth został pierwotnie wydany w 2014 roku, ale pozostaje jedną z najpotężniejszych licencjonowanych gier, jakie można kupić. Ta gra South Park została opracowana przez Obsidian Entertainment, gang stojący za Fallout New Vegas i The Outer Worlds, i zawiera gry fabularne i trofea fantasy. To zabawne (jeśli lubisz South Park, ważne zastrzeżenie) i kosztuje 12 USD do 30 sierpnia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.