Connect with us

Sport

Barcelona prosi Messiego, aby pozostał w klubie do końca swojej kariery

Published

on

Przedstawiciele Barcelony odpowiedzieli na prośbę Lionela Messiego o opuszczenie klubu. Apelują do Argentyńczyka, aby pozostał w nim do końca swojej kariery i przypominają mu, że jego klauzula wypowiedzenia wynosi 700 milionów euro.

Zgodnie z ustaleniami Tyc Sports TV, Messi wysłał dokument certyfikowanym faksem do kierownictwa drugiego miejsca w Hiszpanii. List został wysłany przez piłkarza wraz z pokwitowaniem.

Agencja EFE informuje, że kierownictwo klubu zareagowało w ten sam sposób, prosząc Messiego o „poprowadzenie nowego projektu sportowego z nową energią i nadzieją, jak zawsze”.

Jednocześnie przypominano, że taka prośba Messiego powinna była zostać złożona do 10 czerwca. Jego obecna umowa obowiązuje do 2021 r., A klauzula odszkodowawcza wynosi 700 mln euro.

Obecnie w Barcelonie panuje chaos: największa porażka klubu w Lidze Mistrzów – 2: 8 z Bayernem Monachium w ćwierćfinale – oraz porażka w walce o mistrzostwo z Realem Madryt i wyjście z Pucharu Hiszpanii. Trenera Quique Setien i jego miejsce zajął między innymi Holender Ronald Koeman.

Katalończycy zakończyli sezon po raz pierwszy od 2007-08 bez żadnego trofeum.

READ  „Moim marzeniem jest Paryż 2024”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.