Connect with us

technologia

Nintendo rzekomo twierdzi, że zmiana Joy-Con Drift „nie jest prawdziwym problemem”

Published

on

© Nintendo Life

Dryf Joy-Con był ciągłym problemem przez całe życie Switcha, ale Nintendo podobno twierdzi, że „nie jest to prawdziwy problem” i „nie spowodował żadnych niedogodności dla nikogo”. Auć!

To wszystko, według amerykańskiej firmy prawniczej Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith (CSK & D), która obecnie rzekomo prosi konsumentów, którzy wcześniej kontaktowali się z nimi (przez e-mail), o dostarczenie kont wideo wyjaśniających, w jaki sposób Joy-Con Drift miała osobisty wpływ na jej doświadczenia z konsolą Nintendo Switch.

„Dziękujemy za skontaktowanie się z naszą kancelarią prawną w sprawie sporu o drift Nintendo Switch Joy-Con. Pracujemy nad złożeniem montażu klipów wideo od właścicieli Nintendo Switch, takich jak Ty, aby pokazać problemy z driftem Joy-Con, których doświadczyli. Pomoże nam to odpowiedzieć na argumenty Nintendo, że nie jest to prawdziwy problem lub nie spowodowało żadnych niedogodności.

„Aby zhumanizować i zademonstrować te problemy i ich wpływ na konsumentów, byłoby pomocne dla naszych organów ścigania, gdybyś mógł dostarczyć nam krótki film (90 sekund lub mniej) opisujący Twoje doświadczenia z Joy-Con Drift na kontrolerach ”.

Wszystko jest związane z przesłaniem przez firmę Pozew zbiorowy przeciwko Nintendo w lipcu 2019 r. w sprawie „zarzutów rzekomych wad” kontrolerów Switch i giganta gier wideo pod zarzutem nieuczciwych i wprowadzających w błąd praktyk.

CSK & D chce, aby wszystkie konta wideo były dostępne do 16 października i planuje udostępnić je prawnikom i agentom Nintendo.

Czy doświadczyłeś Joy-Con Drift? Powiedz nam poniżej.

READ  Przypadkowo: Oryginalna grafika „Black Box” dla NES Zelda powraca, a Link jest szczęśliwy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *