Pokaz LeBrona i Davisa! Los Angeles Lakers zbliżają się do mistrzostw NBA

Do Los Angeles Lakers To było już drugie zwycięstwo i in seria W ostatniej rundzie prowadzą 2: 0 intensywne ciepło Nie był lepszy aż do trzeciej kwarty. W drużynie gości wyraźnie odczuwalny był brak kontuzjowanych Edrice Adebayo (ramię) i Goran Dragic (rozdarta powięź podeszwowa).

Obejrzyj wideo
NBA. „Nawet w Dineyland gracze nie mogą zostać zamknięci na sześć miesięcy”.

Los Angeles Lakers zbliżają się do 17. mistrzostw NBA. W finale prowadzą Miami Heat 2-0

W połowie spotkania Lakers mieli 14-punktową przewagę. Drużyna z Miami próbowała zmniejszyć stratę, ale nie udało się, co jest zasługą duetu James Lebron – Anthony Davis. Dla pierwszego z nich to dziesiąty finał NBA. W drugim meczu przeciwko Heat zdobył 33 punkty i miał 9 zbiórek i 9 asyst. Z kolei jego kolega z drużyny zakończył mecz z 32 punktami i bardzo wysoką skutecznością rzutów (aż 15 na 20 trafiło w cel), a do tego dołożył 14 zbiórek.

W drużynie Florydy na wyróżnienie zasługuje Jimmy Butler, zdobywca 25 punktów, 8 zbiórek i 13 asyst. Rajon Rondo dodał 16 punktów i 10 asyst w zaledwie 26 minut.

Zobacz podsumowanie ostatniego meczu LA Lakers 2 – Miami Heat:

Następne spotkanie odbędzie się od poniedziałku do wtorku o godzinie 13:30 czasu polskiego. LA Lakers potrzebują teraz dwóch kolejnych zwycięstw, aby wygrać swoje 17. mistrzostwo NBA w historii.

Ty masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]