Connect with us

technologia

Nintendo ogłasza Nintendo Switch (model OLED) z żywym 7-calowym ekranem OLED, którego premiera nastąpi 8 października

Published

on

REDMOND, pranie .– () – Przełącznik Nintendo Rodzina systemowa wkrótce pozyska nowego członka. 8 października Przełącznik Nintendo (model OLED) zostanie wydany w sugerowanej cenie detalicznej 349,99 USD, dając użytkownikom kolejną opcję grania w ogromną bibliotekę gier na Nintendo Switch. Kliknij Tutaj aby obejrzeć film zapowiadający nowy system.

Nintendo Switch (model OLED) ma rozmiar podobny do tego Przełącznik Nintendo System, ale z większym, żywym 7-calowym ekranem OLED o żywych kolorach i ostrym kontraście. Nintendo Switch (model OLED) ma również szeroką, regulowaną podstawkę do trybu tabletop, nową stację dokującą z przewodowym połączeniem LAN, 64 GB pamięci wewnętrznej i lepszą jakość dźwięku dla gier przenośnych i stołowych. Tak jak Przełącznik Nintendo, Nintendo Switch (model OLED) pozwala graczom grać na telewizorze i dzielić się odłączanymi kontrolerami Joy-Con w celu zabawy w trybie wieloosobowym po wyjęciu z pudełka. I tak jak Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, dzięki Nintendo Switch (model OLED), system można zabrać ze sobą, aby cieszyć się jego wszechstronnością. Dostępny będzie również futerał i zestaw ochraniaczy ekranu dla Nintendo Switch (model OLED).

Nintendo Switch (model OLED) zadebiutuje 8 października, tego samego dnia Metroidalny horror Gra, kolejny wpis w 2D Metroid Saga, która zaczęła się od oryginału Metroid na NES. Dzięki żywemu ekranowi OLED i ulepszonemu dźwiękowi wyrusz w najnowszą przygodę międzygalaktycznego łowcy nagród Samusa Arana w Metroidalny horror staje się jeszcze bardziej intensywny podczas grania w trybie ręcznym lub stołowym.

„Nowy Nintendo Switch (model OLED) to świetna opcja dla graczy, którzy chcą doświadczyć nowego, żywego ekranu podczas grania w trybach przenośnych i stołowych” – powiedział Doug Bowser, prezes Nintendo of America. „Po dodaniu tego nowego modelu do rodziny systemów Nintendo Switch użytkownicy mają dodatkowy wybór systemu, który najlepiej pasuje do ich pożądanych wrażeń z gry – niezależnie od tego, czy jest to Nintendo Switch (model OLED), Nintendo Switch czy Nintendo Switch Lite”.

READ  Artystka przekształca swoje akwarele w poruszające dzieła sztuki

Nintendo Switch (model OLED) umożliwia graczom wprowadzanie ulepszeń we wszystkich trzech trybach gry:

Tryb TV: Umieść system Nintendo Switch (model OLED) w stacji dokującej, aby grać w gry Nintendo Switch na telewizorze. Korzystając z wbudowanego przewodowego portu LAN, gracze mogą cieszyć się innym sposobem łączenia się online w trybie TV.

Tryb stołu: Odwróć podstawkę z tyłu systemu i użyj ekranu systemu do grania w gry wieloosobowe za pomocą dwóch kontrolerów Joy-Con zaraz po wyjęciu z pudełka. Szeroka regulowana podstawa zapewnia solidny i stabilny fundament. Pozwala graczom na swobodne przechylanie systemu i dostosowywanie kąta widzenia tak, aby ekran był lepiej widoczny.

Tryb ręczny: Gracze mogą zabrać system ze sobą wszędzie w trybie przenośnym i grać w trybie wieloosobowym ze znajomymi lokalnie * lub online **. 7-calowy ekran OLED systemu zapewnia żywe kolory i wyraźny kontrast.

Po uruchomieniu system oferowany jest w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • Biały zestaw Nintendo Switch (model OLED), który zawiera białe kontrolery Joy-Con, czarną jednostkę główną i białą stację dokującą.

  • Nintendo Switch (model OLED) neonowo czerwony / neonowy niebieski zestaw, który zawiera neonowoczerwone i neonowoniebieskie kontrolery Joy-Con, czarną jednostkę główną i czarną stację dokującą.

Wszystkie wcześniej wydane Joy-Con na Nintendo Switch są kompatybilne z tym nowym modelem. Dodatkowo Nintendo Switch (model OLED) jest kompatybilny z pełną biblioteką gier Nintendo Switch.***

Dla każdego, kto chce odebrać ten nowy system i przenieść swoje gry cyfrowe oraz zapisać dane z innego systemu Nintendo Switch, zapoznaj się ze szczegółami procesu transferu pod adresem https://support.nintendo.com/.

Informacje o przedsprzedaży będą wkrótce dostępne u lokalnych dealerów. Aby uzyskać więcej informacji o systemie, zobacz https://www.nintendo.com/switch/oled-model/.

Pamiętaj, że funkcje systemowe rodziny Nintendo Switch Kontrola rodzicielska które pozwalają dorosłym zarządzać treściami, do których mają dostęp ich dzieci. Aby uzyskać więcej informacji o innych funkcjach, zobacz https://www.nintendo.com/switch/.

* Do gry wieloosobowej mogą być wymagane dodatkowe gry, systemy i/lub akcesoria. Gry, systemy i niektóre akcesoria są sprzedawane osobno.

** Członkostwo Nintendo Switch Online (sprzedawane osobno) i konto Nintendo wymagane do działania online. Nie jest dostępne we wszystkich krajach. Do korzystania z funkcji online wymagany jest dostęp do Internetu. Obowiązują warunki. nintendo.com/switch-online.

*** System Nintendo Switch (model OLED) jest kompatybilny z pełną biblioteką gier Nintendo Switch. Jednak system nie pasuje idealnie do wszystkich parametrów konstrukcyjnych gamy Nintendo Labo. Mogą też istnieć gry, w których wrażenia z gry mogą się różnić ze względu na nowe funkcje konsoli, takie jak większy rozmiar ekranu.

O Nintendo: Nintendo Co., Ltd. z siedzibą w Kioto w Japonii stworzył franczyzy, które stały się znane na całym świecie, w tym Mario, Kong osioł, Legenda o Zelda, Metroid, Pokemony, Przeprawa jeleni, Pikmin i splatoon, poprzez zintegrowany sprzęt i oprogramowanie. Nintendo ma na celu zapewnienie wszystkim wyjątkowych, intuicyjnych doświadczeń rozrywkowych poprzez produkcję i marketing urządzeń do gier wideo, takich jak Nintendo Switch Rodzina systemów, rozwój i obsługa aplikacji dla urządzeń inteligentnych oraz współpraca z partnerami przy szeregu innych inicjatyw rozrywkowych, takich jak treści wizualne i parki rozrywki. Nintendo sprzedało ponad 5 miliardów gier wideo i ponad 790 milionów sztuk sprzętu na całym świecie. Od wprowadzenia Nintendo Entertainment System Ponad 30 lat temu, teraz iw przyszłości, misją Nintendo jest tworzenie wyjątkowej rozrywki, która przyniesie uśmiech ludziom na całym świecie. Spółka zależna, Nintendo of America Inc., z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton, służy jako główna siedziba operacji Nintendo w Ameryce. Aby uzyskać więcej informacji o Nintendo, odwiedź stronę internetową firmy pod adresem https://www.nintendo.com/.

Uwaga dla redakcji: materiały prasowe Nintendo są dostępne pod adresem https://press.nintendo.com, witryna chroniona hasłem. Aby uzyskać login, zarejestruj się na stronie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *