Connect with us

technologia

Nintendo i Reggie Fils-Aime musieli grzecznie odrzucić ofertę pracy nad grą z Kanye Westem

Published

on

Nintendo i Reggie Fils-Aime musieli grzecznie odrzucić ofertę pracy nad grą z Kanye Westem
Były prezes Nintendo of America, Reggie Fils-Aime, ogłosił, że musi „grzecznie odrzucić” ofertę współpracy z Kanye Westem nad koncepcją gry wideo, ponieważ wiele innych projektów jest obecnie opracowywanych przez firmę. Nintendo Wszystko Reggie opowiedział swoją historię Gry konwersacyjne z Reggie & Harold Podcast, To dla nich pieniądze Charytatywna praca mentorska New York Videogame Critics Circle, i stwierdził, że spotkanie na E3 odbyło się „wiele lat temu”.

Kanye odwiedził stoisko Nintendo podczas E3, a nawet spędził trochę czasu z Shigeru Miyamoto. Następnie poprosił o spotkanie z Reggiem i ostatecznie spotkali się w jednym z biur Kanye w Calabasas w Kalifornii.– Po części mówiono o tym, co zamierzał – wyjaśnił Reggie. „Eksperymentował z zawartością gry wideo; chciał reakcji. Wychodzi i mówi:„ Chcę pracować z Nintendo ”.

„Mieliśmy tak wiele różnych projektów w Nintendo, że po prostu nie było możliwości zrobienia czegoś z Kanye’m, więc musiałem znaleźć sposób, aby grzecznie odmówić tej możliwości współpracy z nim. Powiedziałem mu: ” Kanye, nie chcesz z nami pracować, ponieważ jesteśmy twardzi, jesteśmy twardzi. Po prostu dążymy do najlepszych treści. Nie bylibyśmy partnerem, z którym chciałbyś pracować. „A on patrzy na mnie i mówi:” Reggie, jesteś dokładnie takim partnerem, jakiego chcę z tego powodu! „To jak„ O mój Boże ”.

Reggie powiedział, że spotkanie było nie tylko „interesujące”, ale także Kim Kardashian-West. Chociaż projekt nigdy nie ujrzał światła dziennego, Reggie i Nintendo zgodzili się, że „Kanye jest tak pasjonatem przestrzeni gier wideo i jest twórcą”.Historia Kanye’a z grami wykracza poza to jedno spotkanie, kiedy ujawnił, że pracuje nad grą o nazwie „Just One”, w której gracze prowadzą jego matkę Dondę „do najwyższych bram nieba, trzymając ją na światło dzienne ”. Chociaż ogłosił projekt w 2015 r., Od tego czasu pojawiło się na jego temat niewiele wiadomości.

READ  Przygotuj się na iPhone’y Titan Titan

Kredyt fotograficzny: Rob Kim / Getty Images.

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągnij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *