Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Polski Beyond.pl znacząco rozbudowuje kampus centrum danych

Published

on

POZNAŃ, Polska – () – Beyond.pl, czołowy polski dostawca usług w chmurze i kolokacji, planuje znacząco rozbudować swój kampus centrum danych w Poznaniu, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi kolokacyjne i chmurowe w Europie.

Beyond.pl słynie z najwyższej klasy infrastruktury i bezpieczeństwa. Istniejące centrum danych jest jedynym obiektem w UE, który uzyskał certyfikat zgodnie z ANSI / TIA-942 z oceną 4. Rozbudowa zostanie wdrożona w modelu mieszanym, który pozwoli klientom wybrać odpowiednie gwarancje dostępności usług, spełniające ich potrzeby biznesowe, przy jednoczesnym korzystaniu z fizycznego bezpieczeństwa kampusu.

Poznań to idealne miejsce

Kampus Beyond.pl położony jest w połowie drogi między stolicami Berlina i Warszawy (ok. 300 km w obie strony). Oba są oddalone o 4 milisekundy przez szybki internet, a do Frankfurtu można dojechać w zaledwie 10 milisekund.

Beyond.pl jest pierwszą organizacją neutralną dla przewoźników w Polsce. Posiada ponad 20 polskich i międzynarodowych dostawców Internetu oraz jest gospodarzem Polskiej Giełdy Internetowej EPIX. Dzięki ciemnym światłowodom między Poznańem, Warszawą, a wkrótce także Frankfurtem, Poznań jest idealnym węzłem komunikacyjnym w regionie Europy Środkowej.

Aby mieć dostęp Najlepsze w swojej klasie Infrastruktura w Europie Środkowej to prawdziwa korzyść dla globalnych klientów, ponieważ zapewnia stabilną, bezpieczną i solidną infrastrukturę umożliwiającą ekspansję w regionie. Beyond.pl już z sukcesem pozyskał międzynarodowe firmy do budowy swojej infrastruktury na kampusie, ponieważ oferujemy jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań w całej Europie Środkowej. Nikt inny nie nadąża za tym spreadem ”- mówi szef firmy Wojciech Stramski.

Nasze niezwykle wydajne wykorzystanie energii, charakteryzujące się PUE równym 1,2 przy 100% zielonej energii, sprawia, że ​​Beyond.pl jest świetną opcją. Dodatkowo, biorąc pod uwagę arbitraż cenowy energii w Polsce w porównaniu z rynkami zachodnimi, Beyond.pl może osiągnąć znaczne oszczędności kosztów usług kolokacyjnych, które są lepszej jakości w porównaniu do tradycyjnych rynków frankfurckich dzięki naszej infrastrukturze o ratingu 4, Londyn, Amsterdam i Paryż ”- mówi Stramski.

READ  Apple na wojnie z programistami Fortnite. Tim Cook nie cofnie się o krok

Projekt ekspansji Beyond.pl stanowi największą pojedynczą inwestycję na polskim rynku centrów danych, po tym jak Google i Microsoft zainwestowały ostatnio 3 miliardy dolarów w rozwijający się sektor.

Więcej w www.beyond.pl/de/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *