Connect with us

Zabawa

Niestrudzony Daniel Martyniuk ponownie atakuje Ewelinę von Russocic: „Zadbała o pieniądze i życie w BLASKU MAJTEK”.

Published

on

Kiedy w 2018 r Daniel Martyniuk przysiągł ci Ewelina z Russocic Miłość, lojalność i uczciwość małżeńska – nikt nie spodziewał się, że para stanie przed sądem krajowym w ciągu zaledwie dwóch lat. Uparty syn „Króla Disco-Polo” zdołał wyrosnąć na głównego patrona ówczesnej Polski, który lubił łamać prawo, walczył na warszawskich lokalach i obrażał ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych, najlepiej około trzeciej nad ranem.

Danuta Martyniuk w sądzie

Daniel Może jednak liczyć na wsparcie hojnej, nieustraszonej matki Danuta „zamyka te morderstwa” Martyniuk, która z dumą towarzyszyła synowi w budynku Sądu w Białymstoku podczas negocjacji rozwodowych syna i wezwała swoją byłą synową „s * anej * wniary”.

Rozwód zakończył się na pierwszej rozprawie, a Daniel musi płacić alimenty dla swojej byłej żony i córki z powodu orzeczenia sądu w wysokości 3200 zł.

Danuta i Daniel zawsze to argumentują Ewelina chciała poślubić swojego syna Zenka tylko po to, by się wzbogacić. Poza tym powinien to być nawet plan opracowany przez jej rodziców. Niestety szybko okazało się, że było to mało prawdopodobne, gdyż było to najbliższe byłej synowej Danki. Raczej nie narzekają na brak środków do życia …

bCZKmesJ

Oczywiście Daniel nic z tym nie robi i atakuje swoją byłą żonę i jej rodzinę w kolejnym wywiadzie. Tym razem w rozmowie z Twoje królestwo Ojciec małej Laury się przeprowadził Ulubiony przedmiot, pieniądzeże Ewelina podobno chciała go do niego przyprowadzić, podobnie jak jego teściowa, która – jak twierdzi – nie lubiła go od początku.

Ale to nie koniec. 31-latka postanowiła również odnieść się do zdjęć, które krążyły w plotkarskich mediach kilka tygodni temu. Pokazują Daniela odwiedzającego mieszkanie byłej dziewczyny Faustyny ​​w dniu swoich urodzin i prowadzącego z nią ożywioną dyskusję na balkonie podczas palenia papierosa.

bCZKmesK

Jak teraz wyjaśnia, pojechał do Faustyny ​​tylko na … doradzać im w kwestiach prawnych.

Faustyna jest prawnikiem, więc zasięgnąłem od niej porady prawnej. Byłem w jej mieszkaniu, wyszedłem na balkon zapalić papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i skandal się skończył. Swoją drogą, dlaczego nic dziwnego, że jestem z byłymi dziewczynami? Moja żona również poznała swojego byłego chłopaka podczas naszego małżeństwa.

Czekasz na sequel?

bCZKmesL
bCZKmete

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.