Najważniejsze wiadomości

Niespodzianka w drugim meczu polskiej grupy Ligi Narodów. Włosi aresztowali reprezentację Polski

Rozpoczęły się rozgrywki Ligi Narodów. Drużyny z Holandii rywalizują w grupie 1. polerowanie, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny. W meczu rozegranym we Florencji gospodarze pokonali Bośniaków 1: 1. Nieoczekiwanie goście objęli prowadzenie na tym spotkaniu. Zawodnik Dynama Moskwa Toni Sunjic podał do Edin Dzeko w 57. minucie, a napastnik Romy pokonał Gianluigiego Donnarummę.

Obejrzyj wideo
„Lewandowski z piłkarza, który machał łapami stał się Herkulesem”.

Liderem naszej grupy są Holandia

Osiem minut później Stefano Sensi z Interu Mediolan strzelił podanie od Lorenzo Insigne do wyrównania. Zwyciężyli Włosi, oddając 19 strzałów przez całą grę. Jednak brakowało im wydajności. Ostatecznie podzielili się punktami z Bośniakami. Zagrał w drugą grę w tej grupie Holandia pokonaliśmy naszą reprezentację w Amsterdamie 1: 0. Liderem grupy są Holandia, Polska jest ostatnia.

Stół:

1. Włochy 3 punkty
  2. Bośnia i Hercegowina 1 punkt
  3. Włochy 1 punkt
  4. Polska 0 punktów

W poniedziałek gra kolejna grupa I Ligi Narodów. Polscy ludzie Zagrają z Bośnią i Hercegowiną, a Holandia z Włochami. Oba spotkania rozpoczynają się o godzinie 20:45.