Connect with us

Zabawa

Netflix, który chce wznowić produkcję, ma dość nowych treści na 2020 rok

Published

on

Przycisk do uruchamiania aplikacji Netflix można zobaczyć na pilocie na tej ilustracji fotograficznej 25 kwietnia 2019 r. W Warszawie.

Jaap Arriens | NurPhoto | Getty Images

Podczas gdy streamerzy skorzystali na napływie konsumentów, którzy utknęli w domu, platformy takie jak Netflix nie są odporne na problemy związane z zaprzestaniem produkcji filmowej i telewizyjnej.

Jak dotąd platformy streamingowe były w stanie zaspokoić zapotrzebowanie konsumentów na treści. Istnieją jednak obawy, że zauważalny będzie niedobór nowych programów i filmów, które zajmą widzów, jeśli produkcja nie ruszy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Może to spowodować, że klienci zrezygnują z subskrypcji usług.

W czwartek firma ogłosiła w komunikacie wyników za drugi kwartał, że bezpieczny wznowienie produkcji jest dla firmy najwyższym priorytetem. Firmy takie jak Netflix mają długi czas realizacji w produkcji, co oznacza, że ​​planowane programy i filmy Slate 2020 nie powinny zostać zbytnio dotknięte z powodu długotrwałego zatrzymania produkcji na początku roku.

„W 2021 roku, na podstawie naszego obecnego planu, spodziewamy się, że wstrzymane produkcje naszych dużych tytułów spowodują, że lista treści w drugiej połowie będzie bardziej ważona, chociaż spodziewamy się, że łączna liczba oryginałów w całym roku będzie nadal wyższa niż dotychczas. będzie w 2020 roku ”- podała firma w oświadczeniu.

Netflix powiedział, że nie ma jednego uniwersalnego podejścia do wznawiania produkcji, ponieważ zawartość jest nagrywana w różnych krajach z własnymi przepisami, liczbą przypadków koronawirusa i dostępnością testów.

Według firmy region Azji i Pacyfiku jest najbardziej zaawansowany pod względem produkcji. Drugi sezon oryginalnego japońskiego serialu „The Naked Director” jest obecnie ponownie uruchomiony. Wznowiono również produkcję w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Polsce, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

W Stanach Zjednoczonych Netflix wznowił produkcję dwóch filmów w Kalifornii i dwóch animacji poklatkowych w Oregonie. Firma spodziewa się otwarcia kolejnych amerykańskich produkcji w trzecim kwartale. Jednak wzrost liczby przypadków koronawirusa może spowolnić ten postęp. Podobnie Indie i części Ameryki Łacińskiej były trudniejszymi lokalizacjami do wznowienia produkcji.

READ  Prezes Europejskiej Akademii Filmowej Agnieszka Holland krytykuje Festiwal Filmowy w Cannes za włączenie filmów rosyjskich

Aby ulepszyć swoją ofertę treści, Netflix niedawno nabył prawa do „The Trial of the Chicago 7” Aarona Sorkina oraz prawa do transmisji strumieniowej na całym świecie „The Spongebob Movie: Sponge on the Run” (z wyłączeniem USA i Chin).

Pojawił się również w pierwszych dwóch sezonach YouTube „Cobra Kai”, a także w zupełnie nowym, ale niewydanym trzecim sezonie.

„Dzięki naszej dużej bibliotece, zawierającej tysiące tytułów i silnym rekomendacjom, wierzymy, że zadowolenie naszych członków pozostanie wysokie” – powiedziała firma.

Netflix pochwalił wysoką frekwencję dzięki nowej komedii „Space Force” ze Stevem Carellem („Biuro”), filmie „Extraction” z Chrisem Hemsworthem („Avengers”) oraz jego kreskówce „The Willoughbys”.

Jednak dane dotyczące widowni dostarczane przez usługi przesyłania strumieniowego nie zawsze są wiarygodnym sposobem pomiaru zainteresowania programem lub filmem. Na przykład Netflix liczy obecnie „wyświetlenie” jako osobę, która zdecydowała się oglądać program przez co najmniej dwie minuty.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.