Connect with us

Zabawa

Netflix chwali nowy serial kryminalny, który trzeba obejrzeć, ponieważ widzowie domagają się drugiego sezonu

Published

on

Netflix chwali nowy serial kryminalny, który trzeba obejrzeć, ponieważ widzowie domagają się drugiego sezonu

Fani Netflixa domagali się drugiego sezonu nowego dramatu kryminalnego po jego premierze 11 stycznia.

Polski thriller „Las” został okrzyknięty „pozycją, którą trzeba zobaczyć”, a widzowie giganta streamingowego twierdzą, że po zakończeniu „najbardziej szalonego klifu” będzie drugi sezon, który trzeba zobaczyć.

Detektyw Forst to opowieść o specyficznym podejściu tytułowego bohatera do śledztwa w sprawie brutalnego morderstwa, co prowadzi do odsunięcia go od sprawy.

Po zawieszeniu kontaktuje się z dziennikarzem, aby kontynuować śledztwo.

W recenzji programu działa znacznie lepiej, niż się spodziewaliśmy. Absolutna konieczność!

Fani Netflixa po premierze 11 stycznia domagają się drugiego sezonu nowego dramatu kryminalnego Forsrt (na zdjęciu detektyw Forst w roli Borysa Szyca)

Widzowie określili sześcioodcinkowy serial jako „obowiązkowy” i domagali się drugiego sezonu

Wiktor Forst i jego niecodzienna koleżanka Olga Szrebska [Zuzanna Saporznikow] Spróbuj zdemaskować zabójcę, obserwując poprzednie nierozwiązane morderstwa, ale ponieważ detektyw również stoi po złej stronie prawa, istnieje niebezpieczeństwo.

Zakończenie sprawia, że ​​wiele osób chce kontynuacji, a inni widzowie piszą: „Naprawdę mi się podobało. #detectiveforst nie spodziewał się, że na końcu będzie drugi sezon? …”

„Właśnie obejrzałem #detectiveForst na #Netflix i naprawdę muszę porozmawiać o zakończeniu, to jest szalone!!!” Proszę, powiedz mi, że będzie drugi sezon…

„Właśnie obejrzałem „Detektywa Forsta” na Netfliksie. Lawddd, oni wiedzą, jak robić programy o morderstwach…

„Nie wiem, czy poradzę sobie z „Detektywem Forstem” na Netfliksie.” Ooo, panie…

„W jakim stopniu #detectiveforest nie jest modny?”

Sześcioodcinkowy cykl powstał na podstawie sześciu książek Remigiusza Mroza, które opowiadają historię tytułowego bohatera. Może więc pojawiła się już inspiracja na drugi sezon autorskiego serialu Netfliksa.

36-letni autor z pewnością jest zaangażowany w serial, ponieważ jest uznawany za scenarzystę, ale pojawił się także w serialu jako pierwotna ofiara – widziana jedynie jako zwłoki.

Polski thriller kryminalny powstał na podstawie serii książek Remigiusza Mroza, który epizodycznie pojawia się jako zwłoki ofiary morderstwa (na zdjęciu).
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *