Connect with us

Zabawa

„The Voice of Poland”: Walka się rozpoczęła. Kto odwołał program?

Published

on

W 11. sezonie „The Voice of Poland” rozpoczęła się faza walk. Pożegnała się m.in. z programami Michaliny Lech i Magdy Lasoty. Sporo emocji wzbudził występ Piotra Wolskiego i Agaty Wyszyńskiej, którzy wykonali sztukę Piotra Szczepanika „Kochać”.

Trener podczas walk w „The Voice of Poland”

Kolejny etap po przesłuchaniach w ciemno – bitwy – to jeden z najciekawszych momentów w talent show TVP. W międzyczasie trenerzy ustawili swoich uczniów w duetach i trio. Uczestnicy walczą o przychylność jurora, który znokautuje tylko jednego wokalistę. Inni trenerzy mogą wybrać kradzież, którą w tej edycji mogą robić w nieskończoność. Jednak tylko jeden skradziony uczestnik przejdzie do następnej fazy pokazu.

W pierwszej bitwie, którą publiczność zobaczyła tego wieczoru, miała miejsce między członkami drużyny Michał Szpak. Stali na scenie Mateusz Psoniak ja Monika Miedzianowskaa trener wybrał piosenkę Meskiego Granii „Sobie i się” (Słuchać!).

„Odniosłem wrażenie, że Monika nie jest tak zrelaksowana jak Mateusz” – powiedział baron. „Mateusz, jest w Tobie coś, co mnie przekonuje. Monika brzmi bardzo ładnie, ale było ich trochę za dużo” – dodał Tomson. – Jestem głodna – powiedziała Edyta GórniakKto uznał uczestnika za zbyt konserwatywnego, a uczestnik chciał za bardzo. „Stworzyli bardzo fajny duet” – skomentował Szpak i wyprowadzili Psoniaka do kolejnego etapu po nokaut.

Pierwszy duet w zespole Edyty Górniak założyli – Ola Matyka ja Natalia Cwajna. Trener wybrał piosenkę „Nigdy więcej nie pokocham” Lady Gagi (Słuchać!).

„Ola, masz bardzo ciekawy głos. Był trochę brudny, ale śpiewałaś z głębi serca” – skomentował Urszula Dudziak. Tomson nie był zbyt zadowolony z występu. „Było dużo patosu, trochę za dużo patosu. Nie było potrzeby dodawania tego” – powiedział. „Stres zmiótł obie strony” – powiedział Górniak i wspomniał o błędach obu uczestników. Mimo wielu niedociągnięć trener wybrał Matkę, a Szpak i Dudziak wcisnęli przycisk kradzieży. Mimo słownych starań Dudzia, które rozbawiły Szpaka, Cwajna wybrała trenera.

READ  Kinga Rusin opuszcza „Dzień dobry TVN”. Czy to wszystko z powodu sytuacji?

Zebrali się w pierwszej bitwie z Urszulą Dudziak Sylwia Wysocka ja Magda Lasota. Trener wybrał piosenkę dla uczestników ”Pogoda Prysznic “(Słuchać!) Hanna Banaszak. „Bez obaw, bez stresu” – zachęcał wokalista przed występem Dudziaka.

„Podobało mi się kilka subtelności, które pojawiły się w Sylwii” – zachwycony Górniak. Szpak podziękował Dudziakowi za wybór piosenki, a uczestnikom za wykonanie. – Bardzo nam się podobało – powiedział Baron. „Spokój to coś, co nas teraz uratuje” – dodał. Dudziak wybrał Sylwię Wysocką, ale zanim podjęła decyzję, Tomson i Baron uratowali Lasotę i uszczęśliwili kolegę z jury.

Tomson i Baron do pierwszej walki w swojej drużynie, którą wybrali Hamzę Aboumachaara ja Michalina Lipińska. Trenerzy wybrali przebój Michaela Jacksona „I Just Can’t Stop Loving You” (Słuchać!). Po występie duet otrzymał wiele komplementów.

„Wygrałeś tę bitwę, Hamza” – podsumował krótko Szpak, a Lipińska zrobiła wrażenie na Górniaku. „Warto tu przyjechać po takie interpretacje” – przyznał Tomson. – Cieszę się, że dobrze się ze sobą dogadaliście – powiedział Baron. Panowie z Afromental Włożyli Hamzę, Michalinę ukradła Edyta Górniak.

Edyta Górniak została oddelegowana do kolejnej bitwy Anna Nadkierniczna ja Kasia Miernik-Jeremias. Piosenka „Hej, ty” (Słuchać!), który został wybrany przez trenera, okazał się niezwykle problematyczny, co drażniło Górniaka podczas prób.

“Każdy z Was miał dobre chwile, ale i złe chwile. Nie mogę wybrać żadnego z Was, bo jesteście zgranym duetem” – przyznał Szpak. Górniak postanowił przenieść Annę Nadkierniczną na kolejny poziom. Miernik-Jeremias wprowadził do swojego zespołu Urszulę Dudziak. „Nie mogłabym spać spokojnie, gdybym nie” – powiedziała

READ  Niedźwiecki i inne gwiazdy Trójki założyły Radio 357. W kilka godzin zebrali prawie 100 000 zł

Druga bitwa pod Urszulą Dudziak przeplatała się Martyna Zygadło ja Michalina Lech. Trenerka wybrała wielki hit Aretha Franklin „Respect” (Słuchać!).

Po występie obu uczestników Górniak przeszedł do problematycznego zakończenia i uznał, że obaj uczestnicy są zbyt wycofani. Tomson stanął w ich obronie. “Byli doskonale przygotowani. Cały czas trzymali w napięciu” – chwalili śpiewacy Szpak. Dudziak zdecydował, że do nokautu przejdzie Martyna Zygadło.

Duet stworzony w drugiej walce z Tomsonem i Baronem Piotr Wolski ja Agata Wyszyńska. Członkowie okręgów Afromental mają w swoim dorobku fragment zmarłego niedawno Piotra Szczepanika – „Kochać” (Słuchać!). Po występie wszyscy trenerzy byli zdruzgotani tym, co działo się na scenie.

„Nie podobało mi się to do końca. Agata za dużo śpiewała, a Piotr nawet nie zdążył pokazać, kim jest” – wypalił się Górniak. “Nie rozumiałem. A ty okazałeś się taki piękny. Nie wiem, co się wydarzyło na tej scenie. Bardziej przypominało to próbę niż główne przedstawienie” – powiedział Szpak, niezwykle rozczarowany.

Mentorzy uczestników byli również bardzo zainteresowani uczestnikami, którzy uznali, że tak słabe wyniki musiały być skutkiem zbyt dużego stresu. Pomimo pochwał dla Wyszyńskiej Tomson i Baron Piotr zabrali ze sobą Wolskiego. Agatę porwał Michał Szpak, więc Natalia Cwajna pożegnała się z programem.

Ostatnia bitwa wieczoru rozegrała się w drużynie Michała Szpaka. Szymon Czyżewski ja Paweł Sznajder otrzymała od swojego trenera za zaśpiewanie „Lazy Song” (Słuchać!) Bruno Mars. Jurorzy byli entuzjastycznie nastawieni do występu młodych śpiewaków.

“Bardzo fajny, równy pojedynek” – powiedział Górniak. Gwiazda również była zadowolona z tego, co zobaczył. Postawił na Szymona Czyżewskiego, a Tomson i Baron ukradli Sznajdera. Więc Magda Lasota przerwała przedstawienie.

READ  Magda Mołek odchodzi z TVN. Moderator oficjalnie żegna się z nadawcą

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *