Connect with us

technologia

Naucz się nowego języka z aplikacją Babbel Language Learning

Published

on

Chwyć Babbel z ograniczoną zniżką czasową.

22 maja 2021 r

2 minuty czytania

Ujawnienie: Naszym celem jest oferowanie produktów i usług, które uważamy za interesujące i przydatne. Kupując je, Przedsiębiorca może otrzymać niewielką część przychodów ze sprzedaży od naszych partnerów handlowych.


Zalet jest znacznie więcej nauczyć się nowego języka niż po prostu móc mówić i rozumieć całą nową populację ludzi. Nauka nowych języków poprawia krytyczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów, a nawet może pomóc w zwiększeniu produktywności. To sprawia, że ​​nauka języków obcych jest cenna dla wszystkich przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy chcą sprzedawać i nawiązywać kontakty za granicą.

Jeśli chodzi o przyjęcie nowego języka, istnieje niewiele lepszych zasobów niż Babbel uczą się języków a teraz jest dostępny przez ograniczony czas w najlepszej jak dotąd cenie: 179 $ (rejestr. 499 $) za dożywotnią subskrypcję na każdy język w bibliotece.

Babbel ma ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie, którzy pomogli mu uzyskać 4,5-gwiazdkową ocenę w Google Play Store i 4,6-gwiazdkową ocenę w App Store. Babbel nazywa Next Web „jedną z mocnych stron nauki języków obcych online”. Firma Fast Company nazwała to „[the] najbardziej innowacyjna firma w dziedzinie edukacji. „

Opracowany przez ponad 100 wykwalifikowanych lingwistów, Babbel koncentruje się na praktycznych zagadnieniach na 10-15-minutowych lekcjach. Już po miesiącu będziesz mógł rozmawiać na praktyczne tematy, takie jak transport, jedzenie, zakupy, wskazówki dojazdu i nie tylko. Technologia rozpoznawania mowy pomaga w utrzymywaniu aktualnej wymowy, a spersonalizowane sesje powtórkowe wzmacniają naukę, aby zapewnić jej trwałość. Możesz uczyć się, kiedy i gdzie chcesz, a postępy są synchronizowane na wszystkich Twoich urządzeniach. Ta oferta zapewnia również dostęp do programu przez całe życie.

READ  7 lat później Dragon Quest Builders wreszcie trafia na komputery PC

Babbel oferuje programy w języku hiszpańskim, niemieckim, włoskim, francuskim, portugalskim, szwedzkim, tureckim, holenderskim, polskim, indonezyjskim, norweskim, duńskim, rosyjskim, angielskim.

Gotowy do nauki nowego języka? Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo oferty. W tej chwili możesz uzyskać dożywotnią subskrypcję na Babbel uczą się języków 64% zniżki za jedyne 179 USD.

Ceny mogą ulec zmianie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *