Connect with us

Gospodarka

Najlepsze tanie hotele, darmowe atrakcje i niedrogie cele podróży?

Published

on

Najlepsze tanie hotele, darmowe atrakcje i niedrogie cele podróży?

Podróż nie musi być droga. Niektóre z najważniejszych atrakcji w Stanach Zjednoczonych są całkowicie bezpłatne i można znaleźć tani pokój w hotelu i nadal spać w dobrym stylu. wynajęty samochód? Pomiń to i odwiedź miasto, w którym można spacerować.

Aby znaleźć najlepsze niedrogie opcje, zespół ekspertów ds. podróży i redaktorzy 10Best wybrali najlepsze typy w sześciu kategoriach podróży budżetowych, a następnie czytelnicy głosowali na swoich faworytów przez cztery tygodnie – i są wyniki.

Kliknij każdą kategorię poniżej, aby wyświetlić pełną listę zwycięzców:

Najlepsza marka hoteli ekonomicznych: Red Roof

Red Roof wygrywa najlepszą markę niedrogich hoteli – Zdjęcie dzięki uprzejmości Red Roof

Red Roof jest dumnym liderem w świecie ekonomicznych hoteli i moteli. Przestronne pokoje standardowe wyposażone są w darmowe Wi-Fi, biurko do pracy oraz dodatkowe gniazdka do ładowania urządzeń. Twoje ulepszone pokoje z Red Roof Plus mają materace Serta, drewniane podłogi i eleganckie meble. Wysokiej jakości pościel i ręczniki robią różnicę, podobnie jak dodatkowe cale w płaskim telewizorze.

Pełna lista zwycięzców: Najlepsza marka hoteli ekonomicznych »

Najlepsza restauracja bufetowa: Holender w Sarasocie na Florydzie

Holender wychodzi na prowadzenie, jeśli chodzi o najlepsze restauracje bufetowe w USAHolender wygrywa w rankingu najlepszych restauracji bufetowych w USA — zdjęcie dzięki uprzejmości zoranm // Getty Images

Położona w Pinecraft, dzielnicy Amish w Sarasocie, popularna restauracja The Dutchman oferuje codziennie bufet, który równoważy ilość i jakość. Goście mogą korzystać z szerokiej gamy opcji, w tym z wyjątkowego dania z makaronem z puree ziemniaczanym.

Pełna lista zwycięzców: Najlepsza restauracja bufetowa »

Najlepsza bezpłatna atrakcja: Alamo w San Antonio w Teksasie

Alamo to najlepsza darmowa atrakcja w krajuAlamo to najlepsza bezpłatna atrakcja w kraju – zdjęcie dzięki uprzejmości Alamo Trust, Inc.

Położony w dzisiejszym San Antonio w Teksasie Alamo jest historycznym punktem orientacyjnym założonym przez misjonarzy katolickich w XVIII wieku. Kościół jest jednym z najsłynniejszych miejsc Misji Hiszpańskiej, odegrał kluczową rolę w słynnej bitwie pod Alamo w 1836 roku – a niektóre ślady bitwy wciąż można zobaczyć na terenie kościoła. Bilety czasowe na zwiedzanie kościoła są dostępne bezpłatnie.

READ  Polska przedłuża zakaz importu zbóż na Ukrainę, wywierając presję na UE

Pełna lista zwycięzców: Najlepsza darmowa atrakcja »

Najlepszy cel podróży międzynarodowych z ograniczonym budżetem: Polska

Zagraniczni podróżnicy powinni odwiedzić Polskę na budżetową wycieczkęZagraniczni podróżnicy powinni przyjechać do Polski na tanie podróże – fot. dzięki uprzejmości Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska jest niedrogim celem podróży i oferuje ogromną liczbę rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Odwiedzający mogą podziwiać naturalne piękno kraju lub odwiedzić niektóre z jego godnych uwagi muzeów. Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau to ważne miejsce historyczne oraz uroczyste i ważne doświadczenie, które znajduje się na szczycie listy obowiązkowych miejsc wielu odwiedzających. Poza tym Krzywy Las to cud natury, a Kopalnia Soli „Wieliczka” to fascynująca atrakcja.

Pełna lista zwycięzców: Najlepsze międzynarodowe miejsce podróży z ograniczonym budżetem »

Najlepszy cel podróży w USA z ograniczonym budżetem: Memphis, Tennessee

Memphis w stanie Tennessee jest najpopularniejszym celem podróży w USA z ograniczonym budżetemMemphis w stanie Tennessee jest najpopularniejszym celem tanich podróży w Ameryce — zdjęcie dzięki uprzejmości Justina Foxa Burksa

Położone nad rzeką Mississippi w południowo-zachodnim Tennessee Memphis to historyczne miasto, które prawdopodobnie najbardziej znane jest ze sceny muzycznej i współpracy ze znanymi muzykami, takimi jak BB King i Elvis Presley. Pomimo tego, że jest popularnym miejscem wypoczynku, koszty życia tutaj są niższe niż w wielu amerykańskich miastach. Ciekawe miejsca do odwiedzenia to Graceland, Rock 'n’ Soul Museum i legendarne Sun Studio.

Pełna lista zwycięzców: Najlepszy cel podróży w USA z ograniczonym budżetem »

Najlepsze miasto na spacer w USA: Filadelfia, Pensylwania

Najlepsze tanie hotele, darmowe atrakcje i niedrogie cele podróży?Filadelfia w Pensylwanii zajmuje najwyższe miejsce pod względem posiadania najlepszego miasta dla pieszych w USA — zdjęcie dzięki uprzejmości Alberta Lee dla miasta Filadelfia

Filadelfia jest kochana ze względu na swoje kulturalne i historyczne atrakcje, a zarówno mieszkańcy, jak i turyści cenią sobie dobre warunki do spacerów. Niektóre z najbardziej spacerowych części miasta to Rittenhouse Square, Washington Square West, Fitler Square i Centre City East.

READ  Wielka Brytania planuje ponownie otworzyć ambasadę w Kijowie w przyszłym tygodniu: PM Johnson

Pełna lista zwycięzców: Najwięcej pieszych miast w Ameryce »

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Pamiętaj, aby codziennie odwiedzać 10Best.com, aby wziąć udział w naszych konkursach Czytelników.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *