Connect with us

technologia

Najgłupszy mem GTA V został odtworzony przez IRL z rzeczywistymi aktorami gry

Published

on

GTA V.

Gwiazda rocka

Grand Theft Auto V ukazało się pierwotnie w 2013 roku, ale do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier. Jako dowód jego ciągłego znaczenia, oferuje kanał YouTube PlayStation Haven Wideo odtwarzające jedną z najbardziej memetastycznych scen w GTA miało ponad milion wyświetleń między postaciami Franklina i Lamara.

Skrętem jest to, że rekonstrukcja wykorzystuje rzeczywistych aktorów, którzy użyczyli głosu tym postaciom w 2013 roku: Shawn Fonteno (Franklin) i Gerald „Slink” Johnson (Lamar). Wideo to Teaser do internetowej serii pod tytułem GTA V Real-Life Comparisonsze Slink, który porównuje Los Santos do Los Angeles, które go zainspirowało.

Ostrzeżenie: język graficzny we wszystkich kolejnych klipach.

Oglądanie powyższego klipu poza kontekstem może być mylące. To scena, która jest znana społeczności GTA Online od lat w internecie dzięki zwrotowi „yee yee ass haircut”. W rzeczywistości, fryzura „yee yee ass” ma swoją własną Poznaj swojego mema i Słownik miejski Strony.

Społeczność łaskotała się, wstawiając znaki Darth Vader, Vegeta i Królewna Śnieżka w roli Lamarai dubbinguj, żeby te postacie „smażyły” Franklina. Biedny Franklin.

GTA V zostało wydane na PlayStation 3 i Xbox 360 w 2013 roku. Osiem lat i później remaster PS4 / Xbox One. Gra sprzedała się w ponad 120 milionach sztuk. Nadchodzące PlayStation 5 i Xbox Series X | Edycje grya ciągłe prace Rockstar nad GTA Online pozwolą GTA V żyć przez wiele lat.

READ  Gdzie kupić Nvidia RTX 3090: Zapasy można znaleźć tutaj
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *