Podsumowanie ATP: Sebastian Korda dociera do finału w Delray Beach | Sporty

Amerykanin Sebastian Korda dotarł do swojego pierwszego finału ATP Tour we wtorek wieczorem i spotkał się z czwartym Hubertem Hurkaczem z Polski w finale Delray Beach (Fla.) Open.

Korda pokonał Camerona Norrie z Wielkiej Brytanii 6: 3, 7: 5 po tym, jak Hurkacz pokonał amerykańskiego kwalifikatora Christiana Harrisona 7-6 (4) i 6-4.

20-letni Korda, który zajmuje 119. miejsce na świecie i swoją pierwszą karierę w ćwierćfinale pokonał w poniedziałek wicemistrza Johna Isnera. Hurkacz, zajmujący 35 miejsce, dąży do drugiego zwycięstwa w turnieju ATP po wygranej w Winston-Salem w Północnej Karolinie w 2019 roku.

Harrison, który zajmuje 789 miejsce na świecie, wziął udział w swoich pierwszych półfinałach kariery.

Antalya otwarta

Alex de Minaur z Australii, numer 4, po raz pierwszy zmierzy się z Alexandrem Bublikem z Kazachstanu nr 8 w środę, kiedy spotka się w finale w Antalyi w Turcji.

To ósmy finał ATP Tour de Minaur, który we wtorek wyprzedził Davida Goffina z Belgii 6: 4, 3: 6, 6: 2 za 1 godzinę i 52 minuty. 21-latek zdobył w 2019 roku trzy indywidualne tytuły.

Bublik również utrzymał dystans i pokonał Francuza Jeremy’ego Chardy w pozostałych półfinałach 6: 4, 6: 7 (5), 6: 3 w 2:05. To trzeci finał ATP 23-latka i szuka swojego pierwszego tytułu.

– Media na poziomie pola

READ  Speedway Grand Prix: „Po Teterowie wszystko wydawało się działać” – Patryk Dudek chce kontynuować dobrą formę w Toruniu