Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nagrody dla najlepszego banku dla Polski i Filipin

Published

on

ING w Polsce i na Filipinach został doceniony za swoją rolę lidera cyfrowego i ukierunkowanie na klienta, a w ostatnich tygodniach zdobył kilka nagród dla najlepszych banków.

ING w Polsce został uznany „Najlepszym Bankiem” przez dziennik finansowy Dziennik Gazeta Prawna i PwC oraz zajął pierwsze miejsce w polskim rankingu „Gwiazdy Bankowości 2021”. Nagroda, którą ING zdobył już szósty rok z rzędu, została przyznana na podstawie ankiet przeprowadzonych przez klientów i inne banki.

„Nagroda dla najlepszego banku sprawia, że ​​nasz zespół jest dumny, zwłaszcza że odzwierciedla również opinię naszych klientów” – mówi Brunon Bartkiewicz, Country Manager Poland.

Ponadto ING w Polsce został uznany przez magazyn finansowy Euromoney za najlepszy bank i najlepszy bank dla MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej. ING został doceniony za swoje cyfrowe przywództwo i model biznesowy zorientowany na klienta oraz za to, że był jednym z pierwszych banków oferujących wakacje płatnicze dla klientów biznesowych podczas pandemii koronawirusa.

„Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom biznesowym prostych i intuicyjnych rozwiązań, które wspierają ich w prowadzeniu biznesu. Bardzo się cieszę, że teraz jesteśmy za to docenieni – powiedziała ING w Polce Ewa Łuniewska.

Najlepszy bank cyfrowy na Filipinach

ING został również uznany przez magazyn Digital Banker za najlepszy bank cyfrowy pod względem obsługi klienta na Filipinach. Nominowani byli oceniani według kilku kryteriów, takich jak transformacja cyfrowa, innowacyjność produktów i orientacja na klienta. ING jest pierwszym całkowicie cyfrowym bankiem na Filipinach.

„Jako nowy gracz na Filipinach jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody. Od czasu naszej premiery w 2018 roku aktywnie słuchamy naszych klientów i zobowiązujemy się do zapewnienia prostego, inteligentnego i osobistego doświadczenia. Pozostaje to podstawą naszej strategii ”- powiedział Hans Sicat, Country Manager ING na Filipinach.

Na początku roku magazyn finansowy Global Banking & Finance Review przyznał ING główną nagrodę w trzech kategoriach na Filipinach: najlepszy bank oszczędnościowy, najszybciej rozwijający się bank klienta prywatnego oraz najbardziej innowacyjna aplikacja mobilna do oszczędzania.

podobne posty

READ  Skrill coraz bardziej popularny wśród emigrantów z Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *