Connect with us

technologia

Nadchodzi listopadowe wydarzenie? Wszystko, czego Apple nie ogłosił na październikowym wydarzeniu

Published

on

Do tej pory Apple organizował wydarzenia we wrześniu i październiku, koncentrując się początkowo na Apple Watch Series 6 i iPad Air a potem nowy iPhone 12 Modele i HomePod mini. Jest jeszcze kilka produktów, które Apple spodziewa się wypuścić przed końcem roku. Więc zobaczymy wydarzenie w listopadzie?

Subskrybuj kanał YouTube MacRumors więcej filmów.

Od AirPods Studio W tym roku pojawiły się nowe urządzenia dla opartego na ramieniu Silicon Maca. Poniżej wymieniliśmy pogłoski o produktach, które nie pojawiły się na październikowym wydarzeniu.

AirPods Studio

Apple planuje dodać Wysokiej klasy słuchawki nauszne „AirPods Studio” do jego AirPods Niektóre plotki sugerują, że może to być produkt, który może zostać uruchomiony przed końcem 2020 roku.

Spekulowano, że „AirPods Studio” pojawi się na październikowym wydarzeniu, ale plik ogromny wyciek To, co zobaczyliśmy na imprezie, nie obejmowało „AirPods Studio”, więc wiedzieliśmy, że nie powinniśmy czekać.


Zarówno „AirPods”, jak i „AirPods” AirPods Pro Wprowadzone w późniejszych miesiącach roku, więc wciąż jest duża szansa, że ​​w tym roku dostaniemy nowe słuchawki. Mówi się, że „AirPods Studio” będzie dostępny od 350 USD i ma aktywną redukcję szumów oraz projekt w stylu retro, który może obejmować zarówno model premium wykonany z wysokiej jakości materiałów, jak i model sportowy wykonany z oddychających, lżejszych materiałów.

AirPods Studio może mieć magnetyczne nauszniki i nakładki na pałąk, które można wymieniać, aby uzyskać konfigurowalny wygląd podobny do pasków Apple Watch, a także przydatne funkcje, takie jak wykrywanie uszu, dzięki czemu podczas noszenia słuchawek nie ma prawej ani lewej strony.

Data premiery 2020 jest niepewna, ponieważ istnieją mieszane informacje sugerujące, że AirPods Studio może nie być gotowe do uruchomienia. Dlatego nie jest jasne, co się stanie.

READ  Jednokierunkowe bramy wodospadu chronią połączenie gazowe między Polską a Litwą

Od ponad roku słyszeliśmy plotki o modułach do śledzenia przedmiotów opartych na technologii Bluetooth firmy Apple i nigdy nie było jasnego harmonogramu uruchamiania. Wyjawienie tego miałoby sens AirTags obok nowych iPhone’ów, biorąc pod uwagę współdziałanie między nimi, ale tak się nie stało.

Jeśli mieszkałeś pod kamieniem i nie znasz AirTags, jest to wersja płytki Apple. „AirTags” to urządzenia śledzące małe przedmioty wyposażone w Bluetooth, które można przyczepić do ważnych, ale łatwo zgubionych obiektów, dzięki czemu „AirTags” (i obiekty) można śledzić bezpośrednio w środku Znajdź moje Aplikacja obok urządzeń Apple.


Nie ma gwarancji, że AirTagi wystartują w 2020 roku, więc są szanse, że nie zobaczymy ich w tym roku. Rzeczywiście nieszczelne Jon Prosser, który ma mieszane osiągnięcia w raportowaniu planów Apple, niedawno powiedział, że AirTags pojawi się dopiero w marcu 2021 roku. Prosser ma powiedział tam że słuchawki „AirPods Studio” zostały faktycznie wycofane, więc Apple zadebiutuje zamiast nich „AirTags”. Biorąc pod uwagę bardzo zróżnicowane informacje, musimy poczekać i zobaczyć, co zacznie się na końcu.

Ostatnie spekulacje sugerują, że Apple mógł mieć włączone i działające AirTags przez jakiś czas (stąd kod we wcześniejszych wersjach iOS 13), ale powstrzymało je, aby umożliwić zewnętrznym producentom śledzenia elementów tworzenie własnych wbudowanych rozwiązań do opracowania za pomocą aplikacji „Find My”, która ma odpierać zarzuty dotyczące karteli. Odkąd po raz pierwszy wyciekły plotki o AirTags, Tile był niezadowolony, ponieważ lepszy, opracowany przez Apple moduł śledzący Bluetooth, wbudowany w aplikację Find My, może przejąć biznes Tile’a wzmacniać.

Apple Silicon Mac

Sam Apple powiedział to jako pierwszy Mac z chipem silikonowym Apple pojawi się przed końcem 2020 roku, więc możemy spodziewać się co najmniej jednej premiery Maca w listopadzie lub grudniu.

READ  Zakwestionowano prawdopodobieństwo PS5 Pro, Insider usłyszał więcej o PS6 jako aktualizacji średniej generacji

Nie wiadomo jeszcze, który Mac go dostanie Krzem Apple Najpierw chip, ale w oparciu o plotki kandydaci uwzględnili nowy Macbook Pro, nowy Macbook Air, zrewitalizowany 12-calowy MacBook lub nowy 24-calowy MacBook iMac.


Apple pracuje nad zmodernizowanym 14-calowym MacBookiem, który będzie przypominał 16-calowego MacBooka, oraz przeprojektowanym 24-calowym iMakiem, który zastąpi 21,5-calowego iMaca. Wprowadzenie tych dwóch głównych zmian byłoby idealnym momentem na zaprezentowanie nowych, świeżych chipów Apple.

Bez względu na to, który Mac jest pierwszy, Apple konwertuje całą linię swoich produktów Mac na chipy „Apple Silicon”, co ma potrwać rok. Do końca 2021 roku Apple może być na dobrej drodze do doprowadzenia wszystkich komputerów Mac z układami Intel do końca. Z pewnością nie możemy polegać na AirPods Studio ani AirTagach, ale nowe komputery Mac zdecydowanie nadchodzą.

Telewizor apple

Tak jak w przypadku plotek „AirTags” o kolejnym pokoleniu Telewizor apple jeśli nie, to już od miesięcy Lata. Nie mieliśmy nowej wersji „Apple TV” od 2017 roku i już dawno czekamy na aktualizację.

Apple podobno pracuje nad kilkoma dekoderami Apple TV, w tym jednym z układem A14X, który oferuje wydajność podobną do konsoli. Krążą też pogłoski o nowym pilocie „Apple TV” z integracją „Find My”, aby go nie zgubić.

Żaden „Apple TV” nie pojawił się na październikowym wydarzeniu Apple i nie wygląda na to, żebyśmy go postrzegali jako potencjalne wydarzenie listopadowe. Według sierpniowego raportu autorstwa BloombergNowy „Apple TV” może nie być gotowy do użytku do 2021 roku.

Wydarzenie listopadowe?

Jest szansa, że ​​Apple zorganizuje wydarzenie 3 listopada, aby zaprezentować nowe produkty, ponieważ komputery Mac „Apple Silicon” to co najmniej urządzenia pełne wydarzeń. Oczywiście nie ma obecnie żadnej gwarancji, ponieważ urządzenia, które wciąż są na horyzoncie, mogą również wyjść z komunikatu prasowego.

READ  Polski przewoźnik wagonów towarowych Eurowagon zdigitalizowany z Nexxiot

Przewidywanie możliwej daty wydarzenia w listopadzie jest trudne. 3 listopada to dzień wyborów w USA, 11 listopada to Dzień Weteranów, a 26 listopada to Święto Dziękczynienia w USA. W tym tygodniu Apple zwolni wszystkich pracowników firmy. Jeśli Apple organizuje wydarzenie, prawdopodobnie otrzymamy zaproszenia w pierwszym tygodniu listopada, a wydarzenie zaplanowane na 9 lub 10 listopada przed Dniem Weteranów.

Niedawna plotka głosi, że Apple faktycznie planuje wydarzenie „Apple Silicon” na 17 listopadaMoże tak być, jeśli zamiast tego zobaczymy ogłoszenie. Ta data strasznie zbliża się do Święta Dziękczynienia tydzień później, ale Apple nie ma wielu opcji w listopadzie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *